Podoba se synem je neuvěřitelná. Je po mně hodný a otevřený, říká Jaroslava Obermaierová

Herečka Jaroslava Obermaierová se synem
Herečka Jaroslava Obermaierová se synem
Foto: Profimedia.cz

Herečka Jaroslava Obermaierová (77) se v minulosti zapsala do paměti seriálových fanoušků coby druhá manželka majora Zemana Blanka. Dnes ji všichni znají jako Vilmu Nyklovou z nekonečného seriálu nejsledovanější tuzemské komerční stanice. Její syn Jaroslav (40) po ní zdědil mnoho vlastností, ale zejména při pohledu na snímek je jasné, že v souvislosti s podobou jablko nepadlo daleko od stromu. "Něco vizuálně stejného tam asi bude," usmívala se pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Řada diváků má v paměti filmy, ve kterých Jaroslava Obermaierová excelovala. K těm nezapomenutelným patří hlavně Major Zeman, Tajemství proutěného košíku nebo Byl jednou jeden dům. Sama herečka říká, že to byla hektická doba, v jednom kuse točila, ale pak se jí narodil syn, takže zvolnila. Zajímavostí je, že Jaroslav Obermaier po své matce zdědil nejen podobu, ale i kladné povahové vlastnosti.

"Je hodný jako já. Nikdy jsem nechtěla, aby byl hercem nebo umělcem, má svůj život a já ho respektuji. Syn dělá v domově pro staré lidi, pomáhá tedy seniorům. Myslím si, že je upřímný, otevřený a hodný," prozradila pro ŽivotvČesku.cz herečka, jakými vlastnosti disponuje její milovaný syn.

Jaroslava Obermaierová se netají tím, že jako matka byla důsledná. Měla v rámci výchovy jasně daná pravidla. "Jsem přísná máma, protože nemám ráda rozmazlené děti, takže na syna jsem byla důrazná. Ale nepřeháněla jsem to, ale asi to bylo dobré, protože je pořádný, za což jsem ráda," dodala pro ŽivotvČesku.cz dnes už především seriálová herečka.

Herečka Jaroslava Obermaierová v sobotu oslavila své 75. narozeniny. Ačkoliv oslavy zrovna...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.