Pohledná Hanka Kynychová ukázala svůj objemný silikonový hrudník jen v plavkách, pánové budou lapat po dechu

Hanka Kynychová
Hanka Kynychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2022

Známá fitness trenérka Hanka Kynychová (54) se stále může pochlubit křivkami, které budí rozruch. Roky sportu jsou na její figuře znát, a tak je dost pravděpodobné, že nejspíš by jí skvělou postavu i po »padesátce« záviděla nejedna žena. Aktuálně ji ukázala jen v plavkách a nelze si nevšimnout jejího poměrně nepřehlédnutelného hrudníku. "Hanka vypadá perfektně, rozhodně ne na to, kolik jí je let," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz její figuru známý stylista celebrit Kája Pavlíček (50).

Známá instruktorka fitness Hanka Kynychová rozhodně nevypadá na to, kolik jí skutečně je. Zatímco mnohé ženy v jejím věku mají vnoučata a plně se sžily s rolí babičky, pohledná trenérka se do starého železa rozhodně nechystá. Roky práce na vlastním těle přinášejí své ovoce, a tak by jí člověk klidně hádal o deset či dvacet let méně.

O tom, že vypadá stále skvěle, přesvědčila své fanoušky na sociální síti. "Připadá mi, jako by to bylo včera, když jsem sem jezdila jako malá holka na koupačku... jen jsem byla štíhlejší a bezstarostnější," uvedla doslova ke svému snímku známá fitness trenérka.

Hanka Kynychová je matkou dospívajících dvojčat Alexandry a Sofie (15) a syna Filipa (23). Nezdá se však, že by to mělo nějak zásadní vliv na její postavu. Přece jen je pro ni tělo pracovní nástroj, a tak jako takové dostává skutečně prvotřídní péči.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.