Pohledná manželka Bohuše Matuše ukázala fotografii po operaci nosu. Nejméně hodinu a půl strávila na operačním sále

Lucie Matušová
Lucie Matušová
Foto: Se svolením Lucie Matušové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 6. 2022

Lucie Matušová (19), manželka zpěváka Bohuše Matuše (48), se minulý týden podrobila dvojité operaci, při které jí lékaři napravovali zpackanou operaci břišní kýly a zlomeninu nosu zároveň. Jak se mladá maminka nyní cítí, prozradila pro ŽivotvČesku.cz. "Překvapivě to vůbec nebolelo," uvedla.

Zpěvákova manželka měla potíže s břišní kýlou od doby, kdy porodila dceru Natálku (2). Jednu operaci již podstoupila ve státní nemocnici, bohužel však vůbec nedopadla ideálně, a tak pro reoperaci raději tentokrát vyhledala soukromou kliniku.

"Lucka musí na druhou operaci kýly. Má s tím velké problémy. Poprvé na tom byla ve státní nemocnici, kde to ale neudělali dobře, a tak jí kýla znovu vylezla,“ vyjádřil již dříve své obavy o zdraví manželky talentovaný zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

"Lucinku v pátek pustili z nemocnice domů, vše je v pořádku. Měl jsem pochopitelně strach. Tentokrát byla ale na jedné soukromé klinice, kterou považujeme za nejlepší. Dceru hlídala hlavně babička, Lucky maminka. Já mám každý den vystoupení, tak to nebylo možné úplně skloubit," uvedl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz. O manželku měl pochopitelně obavy, dva zákroky v jednom jsou pro tělo poměrně náročné. Naštěstí se však mladá žena se vším vypořádává dobře.

"Dělali mi vlastně tu kýlu a potom hrbol na nose, který mi dávali pryč. Vše bylo v rámci jednoho zákroku. Jak dlouho to trvalo, úplně přesně nevím, protože jsem potom ještě docela dlouho dospávala, ale hodinu a půl určitě. Nebolelo to překvapivě vůbec," popsala průběh svého pobytu na klinice Lucie Matušová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že lékař Peter Mertan, který jí od jejích potíží pomohl a operoval ji, byl skvělý a je mu opravdu vděčná za to, co pro ni udělal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.