Pohřeb Muže roku, který zemřel tragicky v Šanghaji: Antonín to měl skromné, jako byl on sám, řekl guru soutěže

Pohřeb Antonína Beránka
Pohřeb Antonína Beránka
Foto: Marek Pátek / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2021

V Brně se ve čtvrtek uskutečnilo poslední rozloučení s českým modelem Antonínem Beránkem, který ve věku 30 let zemřel při tragické silniční nehodě v čínské Šanghaji. "Poslední rozloučení bylo velmi dojemné a přitom skromné, vlastně bylo to tak skromné, jako byl on sám," řek pro ŽivotvČesku.cz pořadatel soutěže Muž roku David Novotný.

Respektovaný a úspěšný model zemřel na začátku června v čínské Šanghaji. Skútr, na kterém jel, se srazil s vozidlem taxi. "Antonín bojoval velmi statečně o svůj život, ale bohužel boj prohrál. Je mi to velmi líto, protože to byl velmi nadaný, skromný a hodný kluk," sdělil po tragédii pro ŽivotvČesku.cz pořadatel soutěže Muž roku David Novotný.

Právě šéf projektu na pohřeb přišel po boku někdejší modelky a playmate a zejména kamarádky Antonína Beránka. "Na pohřeb jsme přišli s Dominikou Mesarošovou, vyzvedla mě na nádraží v Brně a na pohřeb jsme přišli spolu. Trošku jsme stihli cestou popovídat a má se dobře, jsem rád, že je nyní hodně šťastná," řekl Novotný.

Bohužel štěstí a světlých chvilek bylo ve čtvrtek v brněnské smuteční síni opravdu málo. Převažovaly slzy a smutek.

"Poslední rozloučení bylo velmi dojemné a přitom skromné, vlastně bylo to tak skromné, jako byl on sám. Bylo to hezké rozloučení, ale smutné... Když vyhasne tak mladý život, tak je to vždy hodně smutné," doplnil pro ŽivotvČesku.cz pořadatel soutěže Muž roku, který měl se zesnulým pracovní i přátelské vztahy.

Na následky vážné dopravní nehody zemřel v Šanghaji ve věku 30 let model Antonín Beránek, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.