Tragické detaily smrti Muže roku Antonína Beránka. Boj o život prohrál po děsivé srážce na skútru

Muž roku Antonín Beránek
Muž roku Antonín Beránek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2021

Na následky vážné dopravní nehody zemřel v Šanghaji ve věku 30 let model Antonín Beránek, který v roce 2013 získal titul Muž roku. "Bojoval velmi statečně o svůj život, ale bohužel boj prohrál. Je mi to velmi líto, protože to byl velmi nadaný, skromný a hodný kluk," řekl pro ŽivotvČesku.cz pořadatel soutěže David Novotný. Podle manažerky úspěšného modela šlo o nehodu na skútru, kdy došlo ke srážce s taxikářem.

"Mám to potvrzené oficiální cestou, v noci jsem se to dozvěděl. Jeho život vyhasl v Šanghaji v nemocnici. Minulý týden v pátek měl autonehodu. Bojoval velmi statečně o svůj život, ale bohužel boj prohrál. Je mi to velmi líto, protože to byl velmi nadaný, skromný a hodný kluk," řekl krátce po tragické události pro ŽivotvČesku.cz pořadatel soutěže Muž roku David Novotný.

Informace o nehodě upřesnila jeho manažerka pro Asii Anastasiia Gordaya. "Jednalo se o tragickou nehodu. Antonín jel spolu s kolegou na skútru a naboural je nepozorný řidič. Podle všeho se dokonce mělo jednat o taxikáře," uvedla pro deník Blesk s tím, že vítěz české soutěže krásy byl na cestě na casting s kolegou z branže. "Tonda byl okamžitě převezen do nemocnice, kde místní lékaři bojovali o jeho život," dodala manažerka.

V momentě, kdy se o tragické události dozvěděla maminka Antonína Beránka, odcestovala do Číny. "Je to velmi smutná událost, která nás zasáhla. Paní Beránková v současnosti musí vyřídit veškeré úřední věci, aby se s jejím synem mohli rozloučit lidé v Česku," řekl pro ŽivotvČesku.cz pořadatel soutěže Muž roku David Novotný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.