Pohřeb Petra Kellnera proběhl v Praze. Za pozitivní vzpomínku poděkoval bývalý ministr

Miliardář Petr Kellner
Miliardář Petr Kellner
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2021

Poslední rozloučení s podnikatelem Petrem Kellnerem (†56) proběhlo v Praze v Dejvicích u jeho rodinného sídla. Mluvčí skupiny PPF Jitka Tkadlecová pro ŽivotvČesku.cz potvrdila, že smuteční akt proběhl o víkendu. Dojemný vzkaz přidal Kellnerův kolega a bývalý ministr Vladimír Mlynář (55).

Miliardář Petr Kellner zemřel 27. března při nehodě vrtulník na Aljašce. Mluvčí skupiny PPF Jitka Kadlecová dopředu avizovala, že poslední rozloučení proběhne v úzkém kruhu rodiny a nejbližších přátel.

"O víkendu jsme se definitivně rozloučili s PK. Děkuji všem, kteří mu v uplynulých dnech věnovali pozitivní vzpomínku," uvedl na svém twitterovém profilu bývalý ministr Vladimír Mlynář, který v současné době ve skupině PPF působí jako ředitel komunikace.

Poslední rozloučení s nejbohatším českým občanem proběhlo v zahradách jeho rodinného sídla v Dejvicích. Snímky z pohřbu publikovala skupina PPF.

Ostatky Petra Kellnera byly do vlasti dopraveny v pátek, dovezl je soukromý Boeing 737NG společnosti PPF. Petr Kellner zemřel při nehodě u ledovce Knik, když s průvodci a přáteli letěli provozovat tzv. hill-skiing.

Příčina tragické nehody není dosud objasněná. Vyšetřovatelé věří, že zásadní informace o průběhu letu by jim mohl dodat snowboardista David Horváth, který jako jediný nehodu přežil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.