Reklama:

Pokud covid opět zasáhne do StarDance, Aleše Hámu televizní divák už neuvidí. Moderátor vysvětlil důvod

Moderátor Aleš Háma
Moderátor Aleš Háma
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 10. 2021

Česká televize v sobotu nevyřadila ze svého vysílání kvůli komplikacím s koronavirem oblíbenou taneční show StarDance. Změn ale bylo hned několik. Tanečníci v karanténě, došlo na novou moderátorskou dvojici, žádné vyřazování a respirátory, které si museli diváci v publiku nasadit. To byly změny, se kterými začalo třetí kolo taneční show. Nemocnou Terezu Kostkovou (45) nahradil moderátor Aleš Háma (48), který pro ŽivotvČesku.cz popsal, jak si vysílání užil a zároveň prozradil, že v případě, že by covid do soutěže zasáhl znovu, diváci ho už neuvidí.

Reklama:

"Velmi jsem si to užil, jsem rád, že jsem to Markovi Ebenovi nezkazil. Manželka to neviděla, ta je ve Španělsku. Myslím si, že to bylo akorát. Návštěva má být krátká a úderná, aby neotravovala lidi," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem na tváři Aleš Háma ke svému působení v roli náhradního moderátora sobotního dílu pořadu StarDance.

Reklama:

V sobotu sedm soutěžních párů předvedlo waltz, tango a tanec chacha. Vše za doprovodu Moondance Orchestra M. Kumžáka. Aleš Háma se s Markem Ebenem postarali o pořádnou show.

V případě, že by někdo ze stálých moderátorů opět onemocněl, Česká televize se záskokem v podobě Aleše Hámy už nemůže počítat. "Nemohl bych, protože už nemám volný víkend, Dělám Atleta roku, pak Slavíka a další věci, takže určitě ne," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Aleš Háma.

Diváci se tak mohli těšit na sobotní večer ve složení: Jan Cina a Adriana Mašková, Tereza Černochová a Michal Kurtiš, Zdeněk Godla a Tereza Bufková, Andrea Sestiny Hlaváčková a Jakub Necpál, Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, Marika Šoposká a Michal Bureš a Tomáš Verner a Kristýna Coufalová.

Do bojů o finále nezasáhli tanečníci Dominik Vodička, Robin Ondráček, Michal Necpál a do třetího kola pak nezasáhli zpěvák Mirai Navrátil a herečka Simona Babčáková.

Kvůli pandemii koronaviru se letos tvůrci pořadu rozhodli upravit kapacitu hlediště. Diváci sedí dále od tanečního parketu, aby měli větší odstup od účinkujících. První díl letošního ročníku soutěže sledovalo v průměru 1,618 milionu. Byl to nejsledovanější úvodní večer soutěže StarDance na ČT od roku 2008.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: