Pokud jste plní lítosti a vše vás rozpláče, může za to Měsíc. Vědma popsala příchod novoluní

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com

Je tu jeden z emočně nejnáročnějších dnů v roce. Novoluní vejde do znamení Ryb. V lidech se probudí velké emoce a pořádná dávka citu. "Dnes je šance přerušit čas samoty a přivábit si spřízněnou duši," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vědma a kartářka Helen Stanku.

Přesně 13. března přichází novoluní zasvěcené lásce a s aurou romantiky. Toto výjimečné novoluní vejde do znamení Ryb a ponese v sobě nezvyklý náboj lásky, tepla a upřímnosti. Bude v konjunkci s Venuši a s Neptunem.

"Pokud se cítíte jaksi zvláštně, více citlivě, může to mít na svědomí právě působení Měsíce. Vnímat to mohou citlivější lidé, a to již tři dny před, ale také až tři dny po novoluní. Možná nahlédnete do své duše a možná do duší druhých. Možná si někdo řekne, co s láskou, ale nezapomínejme, že právě láska nás dělá více lidmi a otevírá lidskost v nás. Nicméně si hlídejte, koho máte kolem sebe, dejte si pozor na různé »​lumpíky«, budeme se zrcadlit. Tedy usmíváš se - usmívám se i já. Mračíš se - mračím se i já. Síla novoluní se projeví také v rodinném a pracovním životě," předpověděla pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku. Je tu šance k urovnání vztahů. Romantika a jemnost vrhne kouzlo i na ty, se kterými bývá jinak těžké vyjít.

Podle vědmy je také jeden z nejvhodnějších dnů v roce pro milostný rituál a pro otevření se vztahům. "Může se vám podařit přerušit čas samoty a přivábit si spřízněnou duši, se kterou se dá sdílet. Moc tohoto novoluní může pomoci i na poli obchodním a v práci. Přitáhnete si pozitivní energii, která později podpoří váš růst a splnění vašich snů," řekla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

Kdysi se vázaly uzly, aby se nezapomnělo na různé úkoly, nebo události. Indiáni, kteří tkali své oděvy a přehozy vždy při dokončení své práce vytvořili několik asymetrických uzlů, které možná kazili vzor, ale indiánům to umožňovalo přiblížit se k bohům a zajistit si jejich přízeň.

"Pohodlně se usaďte a několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Myslete přitom na to, co je pro vás nejpříjemnější a poslední dobou vám přinášelo radost a štěstí. Možná i na to, co pro vás bylo nejšťastnější v celém životě. Polibek s někým výjimečným? Vyznání lásky? Pohled do něčích očí? Připomínka neopakovatelné chvíle? A možná úžasný orgasmus? Nebo nějaký citát, či rada a slova která vám dovolila poznat se znovu? Cokoliv to bude, poznáte to tak, že se ucítíte teplo břiše a lehce se naježí chloupky. Napište to heslovitě na tři barevné stuhy a potom je svažte do copánku. Utvořte na nich sedm uzlíků. U každého uzlu myslete na své přání, promítněte jej do uzlu a prudce zatáhněte. Můžete tam promítnout třeba lásku, štěstí, rodinou pohodu, úspěch v práci, zdraví… Stuhy uchovejte ve své blízkosti. Až splní svůj úkol, odevzdejte je živlům. Třeba spalte a pusťte po vodě, nebo zakopejte do země pod zdravý strom," dodala pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku.

Jarní novoluní v Beranu nastalo v pondělí ve 4.30 ráno. Mnoho vnímavých lidí má za sebou n...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.