Pokud nezasáhne vyšší moc, na svatbě bude 100 hostů a uskuteční se v zábavním parku, říká Bohuš Matuš

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 3. 2021

Bohuš Matuš (47) se v prosinci loňského roku stal poprvé otcem. Jeho partnerka Lucie mu přivedla na svět dceru, která dostala jméno Natálie. Oba hrdí rodiče si vychutnávají každý okamžik se svým potomkem. Už dříve se zpěvák těšil z toho, že letošní květen bude ve znamení svatby. Bohuš a Lucie vstoupí do svazku manželského. "V květnu partnerce bude 18 let, a to je období, kdy se vezmeme, pokud vláda uvolní opatření," řekl pro ŽivotvČesku.cz respektovaný umělec.

Dcera se rodičům narodila v loňském roce v neděli 6. prosince ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy. Teď by se v případě, že epidemie v Česku začne brzdit a vláda rozvolní tvrdá opatření, dočkala, že máma a táta povýší svůj vztah do stavu manželského.

"Svatba je s otazníkem. V současnosti toho moc nemůžeme. V případě ale, že se stav zlepší, a nezasáhne do toho vyšší moc v tom horším slova smyslu, svatba je naplánovaná na květen. V zábavním parku Krtkův svět bychom ji chtěli uspořádat, protože se znám s majitelem a je to kapacitně ideální místo. Chtěl bych na svatbě přibližně sto hostů včetně našich rodin," popsal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, jak si představuje den, kdy s partnerkou vstoupí do manželství.

Zpěvák se možná může začít těšit. Denní přírůstky nově nakažených covidem-19 se podle pátečního vyjádření ministra zdravotnictví začínají stabilizovat. Dá se předpokládat, že epidemie začne brzdit. Pokud se situace zlepší, bude možné po 21. březnu zrušit ta nejstriktnější opatření, jako je například omezení pohybu v katastru obce. Nebude se ale jednat o masivní rozvolňování.

Je mezi nimi takřka třicetiletý věkový rozdíl, ale oni jsou šťastní. Navíc na začátku minu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu