Policie má stopu v pátrání po zmizelé Míše Muzikářové. Prohledala odpadní jímku na Plzeňsku

Policie pátrá po nezletilé Míše Muzikářové
Policie pátrá po nezletilé Míše Muzikářové
Foto: Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 4. 2021

Tým policistů ve spolupráci s hasiči v pátek ráno zahájili pátrací práce v okolí odpadní jímky v Kumberku na Plzeňsku. Podle mluvčí policie Šárky Poláčkové se tak děje v souvislosti s poznatky v rámci šetření jednoho z případů. "Prověřujeme některé poznatky související s trestnou činností," uvedla mluvčí pro ŽivotvČesku.cz. Podle dostupných informací by se mohlo jednat o případ pohřešované Michaely Muzikářové, která před více než čtyřmi lety zmizela při cestě do školy v Ústí nad Labem.

"Na Plzeňsku prověřujeme některé poznatky související s trestnou činností. O jaké poznatky se jedná a o jakou jde trestnou činnost, nebudeme specifikovat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Podle portálu TN.cz policie a hasiči pátrali v odpadní jímce, a to na základě tipu, že by právě v místě mohli kriminalisté najít stopy k případu zmizelé dívky z Ústí nad Labem, kterou policie stále eviduje v pátrání po osobách.

Míša Muzikářová zmizela během cesty do školy, do které nedošla. Podle jedné z verzí případu měla nasednout do auta, podle tehdejšího vyšetřování patrně ke svému otčímovi. Ten se následně dva týdny po zahájení pátrání oběsil. Kriminalisté aktivní pátrání ukončili, čas od času prý ale prověřují tipy, které se k nim dostanou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.