Policie pro ŽvČ: Probíhá výslech matky. Po čtyřměsíčním chlapci pátrá dron, 30 policistů i hasičů a psi

Policie ukončila pátrání.
Policie ukončila pátrání.
Foto: Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 5. 2020

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Zatím se stav věci nezměnil. Nikdo neví, kde je... Do hledání se zapojili potápěči i dron. Probíhá i výslech matky.

"Kolem tří desítek policistů a pomáhá stejný počet hasičů. Máme nasazen policejní dron, nasazeni jsou i policisté z poříčního oddělení, prohledávají břehy a plochy podél vod," řekl pro Život v Česku mluvčí Středočeské policie Eva Hašlová s tím, že výslech matky je jední ze standardních korků.

Potápeči prohledávají vodní plochy

Na místě je poříční oddělení policie, ze vzduchu oblast prohledává dron. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. a panují obavy, že se dítě mohlo utopit. Mohlo tak dojít s cizím zaviněním. Policie pracuje i s variantou, že matka mohla podtstané informace zatajit. Kromě obou řek místem protéká také Hořínský potok, i jeho břehy policisté rovněž prohledávají.

Chlapeček podle jeho matky zmizel v pátek odpoledne ze zámeckého parku u Hořína na Mělnicku. O matce se v okolí mluví jako o problémové ženě, která vede zhýralý život, měla užívat i návykové látky.

"

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.