Policie prosí o pomoc. Pohřešovaný Daniel užívá léky, bez nich mu hrozí zdravotní komplikace

Pohřešovaný Daniel Mrkva
Pohřešovaný Daniel Mrkva
Foto: Archiv Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2020

Policisté z územního odboru v Benešově požádali veřejnost o pomoc s pátráním po pohřešovaném Danielu Mrkvovi. Čtyřicetiletý muž byl naposledy viděn členem své rodiny na vlakovém nádraží v Olbramovicích 17. srpna, od té doby ho nikdo neviděl. Daniel užívá léky, bez kterých mu hrozí zdravotní komplikace.

Daniel cestoval vlakem z Olbramovic, odkud měl odjet vlakem kolem 12:30 hodin do Prahy a následně z Prahy dále cestovat autobusem do svého bydliště v České Lípě, kam podle zjištěných informací ale nedorazil a nikomu o sobě do současné doby nepodal žádnou zprávu.

"Pohřešovaný užívá léky, bez jejichž pravidelného podání by mohly nastat zdravotní komplikace. Pohřešovaný je zdánlivého stáří 34 – 35 let. Je vysoký zhruba 180 cm, silnější postavy. Má krátké černé rovné vlasy a hnědé oči. Má vousy – strniště. Nosí černé dioptrické brýle. Výrazným znakem je jeho shrbená chůze. Naposledy byl oblečen do rozepínací šedé mikiny se vzorem drobných geometrických tvarů a šedých kalhot. Na nohou měl sandály," uvedli policisté k jeho popisu s tím, že na zádech nesl Daniel šedý batoh.

Muži zákona prosí veřejnost, pokud by měla jakékoliv poznatky k pohřešovanému muži, neprodleně je ohlásí na tísňovou linku 158 anebo na jakoukoliv služebnu Policie České republiky.

Policisté pro takový případ připojili i telefonní číslo na benešovské kriminalisty: 974 871 357.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.