Policie a záchranáři v Praze museli vyjíždět k tragickému úmrtí malého dítěte. Promluvila mluvčí

Profimedia
Záchranná služba – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 5. 6. 2021

V pátek večer museli muži zákona v Praze vyjet k případu úmrtí malého dítěte, jehož okolnosti zatím nejsou jasné. K tragédii došlo v jedné z ulic městské čtvrti Kamýk a dosud nejsou dostupné informace k tomu, co bylo příčinou vyhasnutí dětského života. "Mohu potvrdit, že jsme včera ve večerních hodinách vyjížděli k úmrtí dítěte," vyjádřila se mluvčí policie.

Celý případ je v řešení policie, která s ohledem na věk dítěte nechce poskytovat bližší informace. Čeká se na to, co ukáže prověřování, které je zatím na samém začátku.

"Mohu potvrdit, že jsme včera ve večerních hodinách vyjížděli k úmrtí dítěte," uvedla tisková mluvčí policie Violeta Siřišťová pro ŽivotvČesku.cz.

Do babyboxu ve vinohradské nemocnici v Praze v noci na dnešek někdo odložil několikadenní holčičku. Podle zakladatele sítě babyboxů Ludvíka Hesse je miminko v naprostém pořádku. "Pojmenoval jsem ji Sidonie," řekl pro ŽivotvČesku.cz s tím, že letos jde o páté dítě odložené do speciálních schránek.

"Prověřování případu je na samém prvopočátku. S ohledem na věk dítěte a rodinné příslušníky nebudeme v tomto smyslu poskytovat další informace," dodala mluvčí policie.

Zpěvačka Monika Bagárová (27) v únoru ohlásila návrat k otci svého dítěte poté, co se běhe...

Podle Blesku šlo teprve o šestiměsíční miminko - chlapečka, kterému přestalo pracovat srdce. Hodinový boj o život kojence, který sváděli záchranáři, měl bohužel tragický konec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu