Policie vydala tělíčko kojence z Mělnicka, kterého matka hodila do řeky a zatížila kameny. Rodina chystá pohřeb

Policie vydala tělo dítěte.
Policie vydala tělo dítěte.
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2020

Rodina se konečně může rozloučit s malým Tadeáškem, jehož tělo matka hodila do řeky a zatížila kamením. Podle informací, které má portál Život v Česku.cz k dispozici, jeho tělo bylo vydáno. Dítě zemřelo na syndrom náhlého úmrtí, vyšetřování případu ale nadále pokračuje. Čeká se, zda padne obvinění... Rodina tak chystá poslední rozloučení.

"Policie tělíčko Tadeáška vydala. Rodina už organizuje pohřeb," řekl pro Život v Česku blízký zdroj z okruhu rodiny.

Řada lidí z Mělnicka tak může uctít jeho památku, mnoho z nich na něj každý den myslí. A zejména rodina.

Za Tadeáška hoří desítky svíček, na pietní místa v Hoříně lidé nosí květiny. Pohřeb kojence, kterého po jeho smrti jeho matka hodila do řeky a zatížila tělo kameny, bude každým dnem.

Policie stále k případu nevydává žádné informace. "S ohledem na citlivost případu nebudeme nic komentovat," řekla pro Život v Česku mluvčí Středočeské policie Markéta Johnová.

Na začátku celého případu matka dítěte tvrdila, že usnula při opalování v hořínském zámeckém parku. Poté co se probudila, kočárek i s kojencem byl pryč. Později se ukázalo, že je vše jinak.

Tělo čtyřměsíčního Tadeáše matka hodila po jeho smrti do Labe a zatížila ho kameny. Celý případ vzbudil u veřejnosti velké emoce. Očekává se, že řada lidí uctí památku čtyřměsíčního Tadeáška.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.