Policie vyhlásila pátrání po šestnáctileté Leoně. Po odchodu do školy se už nevrátila domů

Šestnáctiletou Leonu hledá policie
Šestnáctiletou Leonu hledá policie
Foto: Archiv Policie ČR
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2020

Policie České republiky se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při hledání pohřešované šestnáctileté dívky, která zmizela po odchodu z domova. Rodina Leony Kivakové je zdrcena a doufá, že se ztracená dcera vrátí zdravá a v pořádku.

Dívka má středně dlouhé černé vlasy a je vysoká zhruba 170-175 cm. Má modré oči a při odchodu z domova na sobě měla zelenou bundu pod kolena, černé kalhoty a tenisky. Trvalé bydliště Leony je v Broumově, nedaleko Náchoda. Pohřešovaná dívka cestovala z domu do školy v Novém městě nad Metují, ale na místo už nedojela. Policie se pustila do pátrání a prohledala celé okolí bydliště, kde by se dívka mohla případně nacházet, ale bez úspěchu.

Jedna z variant uvádí také možnost, že se pohybuje se svým přítelem někde na Jablonecku. Při odchodu z domu se totiž pohádala s rodiči a policie zvažuje, že u přítele mohla najít útočiště.

Policie se tedy obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při hledání šestnáctileté Leony Kivakové. Pokud by někdo měl nějaké informace nebo ji zahlédl, ať se hned obrátí na linku 158.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.