Policie vyhlásila pátrání po šestnáctileté Leoně. Po odchodu do školy se už nevrátila domů

Šestnáctiletou Leonu hledá policie
Šestnáctiletou Leonu hledá policie
Foto: Archiv Policie ČR
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2020

Policie České republiky se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při hledání pohřešované šestnáctileté dívky, která zmizela po odchodu z domova. Rodina Leony Kivakové je zdrcena a doufá, že se ztracená dcera vrátí zdravá a v pořádku.

Dívka má středně dlouhé černé vlasy a je vysoká zhruba 170-175 cm. Má modré oči a při odchodu z domova na sobě měla zelenou bundu pod kolena, černé kalhoty a tenisky. Trvalé bydliště Leony je v Broumově, nedaleko Náchoda. Pohřešovaná dívka cestovala z domu do školy v Novém městě nad Metují, ale na místo už nedojela. Policie se pustila do pátrání a prohledala celé okolí bydliště, kde by se dívka mohla případně nacházet, ale bez úspěchu.

Jedna z variant uvádí také možnost, že se pohybuje se svým přítelem někde na Jablonecku. Při odchodu z domu se totiž pohádala s rodiči a policie zvažuje, že u přítele mohla najít útočiště.

V pondělí přijala policie oznámení od chovatele, že mu ze zahrady v Závodní ulici v Ostrav...

Policie se tedy obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při hledání šestnáctileté Leony Kivakové. Pokud by někdo měl nějaké informace nebo ji zahlédl, ať se hned obrátí na linku 158.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu