Policie zasahovala v obci Líský na Kladensku. Na místě se střílelo, 3 lidé bez známek života

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Archiv Policie ČR
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2020

AKTUALIZOVÁNO 19:50: Kriminalisté zasahují v obci Líský na Kladensku, kde se měl stát násilný trestný čin. Podle prvních informací má být na místě několik lidé bez známek života.

Na místě je zásahová jednotka a k místu tragédie míří policejní mluvčí.

"Na místě má být několik osob bez známek života. V tuto chvíli jede na místo zásahová jednotka a policejní výjezd," uvedla zatím policie.

Podle několika neoficiálních zdrojů byla na místě slyšet střelba.

Policie krátce před 20:00 hodinou upravila informace. ”Na místě je v tuto chvíli zásahová jednotka. Mohu potvrdit tři mrtvé osoby,“ uvedla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí středočeské policie Markéta Johnová. Na místě policisté našli i dítě, které by mělo být jednou z obětí. Podle neověřených informací mělo dojít k rodinné tragédii. Do malé středočeské obce vyrazili také záchranáři.

AKTUALIZOVÁNO 20:45: "Policisté na místě nalezli tři mrtvé, dvě ženy a jednoho muže. Dosavadní zjištění vedou k rodinné tragédii, kdy pravděpodobným pachatelem je muž, který byl nalezen mrtev," uvedla policie. V domě podle informací žila čtyřčlenná rodina. Mezi oběťmi je zřejmě i náctiletá dívka, tragédii přežilo druhé dítě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.