Poprvé na pláži. Alena Šeredová vzala malou Vivienne k moři a pochlubila se dojemným snímkem

POhledná maminka vyvedla rodinku na pláž.
POhledná maminka vyvedla rodinku na pláž.
Foto: Archiv Aleny Šeredové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2020

Modelka Alena Šeredová (42) je už více než měsíc trojnásobnou maminkou. Po dvou synech se dočkala dcery. A na sociálních sítích se pochlubila, jak si svého třetího potomka užívá. Dokonce si poprvé od porodu vyrazila s malou Vivienne Charlottou na pláž. Otcem miminka je modelčin partner, italský miliardář Alessandro Nasi (46).

"Poprvé na pláži," okomentovala modelka dojemný snímek s miminkem na ruce a v relaxační pozici na lehátku. Podle něj se zbytek rodiny v tu chvíli ocitl v moři a Alena ho potvrdila hastagem #klucijsouvmori.

Pro Alenu Šeredovou, která žije s rodinou v italském Turíně, je současná situace lehčí než tomu bylo před pár týdny, kdy v Itálii byl dramatický počet nakažených koronavirem. Naštěstí se situace změnila a došlo k řadě rozvolnění opatření.

To nejlepší, co ji v životě potkalo

O seznámení s otcem své dcery - italským miliardářem v roce 2016 uvedla, že Alessandro Nasi je to nejlepší, co ji mohlo v životě potkat. A ze snímků, které si dává na Instagram, je evidentní, že to stále platí. O to víc, když jsou rodina.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.