Poprvé nepracovně ve společnosti. Takhle se sladila Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem, který prozradil, jak je na tom zdravotně

Nextfoto
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 2. 10. 2021

Nepracovně se ve společnosti ukázali zpěvačka Lucie Vondráčková (41) a Petr Vojnar (45), kteří spolu již čtyři měsíce tvoří partnerskou dvojici. Objevili se na premiéře muzikálu Láska nebeská s hity Waldemara Matušky (✝76). Tentokrát se oblékli výrazně slavnostněji, než tomu bylo na nedávné akci. Moderátor promluvil o svém aktuálním zdravotním stavu, když začátkem roku musel podstoupit náhlou operaci. "Zlepšuje se to postupně," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz.

Oběma to ve společenském oblečení slušelo. Zpěvačka si oblékla modré šaty, ve kterých se objevila nedávno ve svém videoklipu. Petr Vojnar zvolil sako a kalhoty. V lednu moderátor prodělal akutní operaci žlučníku, kterou mu provedli lékaři v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Byl mu odebrán žlučník a k tomu se přidaly problémy se slinivkou.

"Nedávno mi vyšly skoro všechny výsledky dobře. I když jsem ještě mírně omezený ve stravě, tak věřím, že během několika měsíců si budu konečně moct dovolit cokoliv," řekl pro ŽivotvČesku.cz moderátor, který již dříve promluvil o své partnerce jako o ženě, která nemá hvězdné manýry a naopak je neobyčejně obyčejná.

Ženy rády experimentují se svou vizáží a někdy jde opravdu o velmi výrazné proměny. Takovou prošla i herečka, zpěvačka a moderátorka Jitka Čvančarová (43), která byla vždy známá jako šarmantní tmavovláska. Kdo by do ní řekl, že se odváží a nechá se odbarvit na blond? V nové image se objevila na křtu knihy kamarádky a lékařky Kateřiny Cajthamlové (59), která ji velmi pochválila. "Jitky vlasová změna se mi moc líbí, rozsvítilo ji to a moc jí to sluší," zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz.

"Není nějaká hvězda, která by vyžadovala speciální zacházení... I když je neobyčejná, tak je v uvozovkách obyčejná. Normální holka jako všechny normální holky, které jsou normální. Je výjimečná po pracovní stránce a chce vše, co chtějí od života normální holky," prozradil nedávno svůj pohled na Lucii Vondráčkovou pro ŽivotvČesku.cz moderátor, který se netají tím, že by si v budoucnu přál ještě jednoho potomka.

Dlouhé měsíce nebyl viděn, že by se s Lucií Vondráčkovou (41) vedl za ruku či jí dal pusu....

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu