Reklama:

Poprvé nepracovně ve společnosti. Takhle se sladila Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem, který prozradil, jak je na tom zdravotně

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2021

Nepracovně se ve společnosti ukázali zpěvačka Lucie Vondráčková (41) a Petr Vojnar (45), kteří spolu již čtyři měsíce tvoří partnerskou dvojici. Objevili se na premiéře muzikálu Láska nebeská s hity Waldemara Matušky (✝76). Tentokrát se oblékli výrazně slavnostněji, než tomu bylo na nedávné akci. Moderátor promluvil o svém aktuálním zdravotním stavu, když začátkem roku musel podstoupit náhlou operaci. "Zlepšuje se to postupně," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Oběma to ve společenském oblečení slušelo. Zpěvačka si oblékla modré šaty, ve kterých se objevila nedávno ve svém videoklipu. Petr Vojnar zvolil sako a kalhoty. V lednu moderátor prodělal akutní operaci žlučníku, kterou mu provedli lékaři v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Byl mu odebrán žlučník a k tomu se přidaly problémy se slinivkou.

Reklama:

"Nedávno mi vyšly skoro všechny výsledky dobře. I když jsem ještě mírně omezený ve stravě, tak věřím, že během několika měsíců si budu konečně moct dovolit cokoliv," řekl pro ŽivotvČesku.cz moderátor, který již dříve promluvil o své partnerce jako o ženě, která nemá hvězdné manýry a naopak je neobyčejně obyčejná.

"Není nějaká hvězda, která by vyžadovala speciální zacházení... I když je neobyčejná, tak je v uvozovkách obyčejná. Normální holka jako všechny normální holky, které jsou normální. Je výjimečná po pracovní stránce a chce vše, co chtějí od života normální holky," prozradil nedávno svůj pohled na Lucii Vondráčkovou pro ŽivotvČesku.cz moderátor, který se netají tím, že by si v budoucnu přál ještě jednoho potomka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: