Poprvé nepracovně ve společnosti. Takhle se sladila Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem, který prozradil, jak je na tom zdravotně

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2021

Nepracovně se ve společnosti ukázali zpěvačka Lucie Vondráčková (41) a Petr Vojnar (45), kteří spolu již čtyři měsíce tvoří partnerskou dvojici. Objevili se na premiéře muzikálu Láska nebeská s hity Waldemara Matušky (✝76). Tentokrát se oblékli výrazně slavnostněji, než tomu bylo na nedávné akci. Moderátor promluvil o svém aktuálním zdravotním stavu, když začátkem roku musel podstoupit náhlou operaci. "Zlepšuje se to postupně," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz.

Oběma to ve společenském oblečení slušelo. Zpěvačka si oblékla modré šaty, ve kterých se objevila nedávno ve svém videoklipu. Petr Vojnar zvolil sako a kalhoty. V lednu moderátor prodělal akutní operaci žlučníku, kterou mu provedli lékaři v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Byl mu odebrán žlučník a k tomu se přidaly problémy se slinivkou.

"Nedávno mi vyšly skoro všechny výsledky dobře. I když jsem ještě mírně omezený ve stravě, tak věřím, že během několika měsíců si budu konečně moct dovolit cokoliv," řekl pro ŽivotvČesku.cz moderátor, který již dříve promluvil o své partnerce jako o ženě, která nemá hvězdné manýry a naopak je neobyčejně obyčejná.

"Není nějaká hvězda, která by vyžadovala speciální zacházení... I když je neobyčejná, tak je v uvozovkách obyčejná. Normální holka jako všechny normální holky, které jsou normální. Je výjimečná po pracovní stránce a chce vše, co chtějí od života normální holky," prozradil nedávno svůj pohled na Lucii Vondráčkovou pro ŽivotvČesku.cz moderátor, který se netají tím, že by si v budoucnu přál ještě jednoho potomka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.