Pořádně se zakulatila. Vendula Pizingerová se před narozením miminka pochlubila odhaleným bříškem

Vendula se svým mužem Josefem.
Vendula se svým mužem Josefem.
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2020

Narození miminka už klepe na dveře. A Vendule Pizingerové (48) zbývají jen hodiny, než se na chvíli »ubytuje« v porodnici. Prezidentka nadačního fondu Kapka co nevidět přivede na svět své třetí dítě, jehož tatínkem je její třetí manžel Josef Pizinger (33).

"Na miminko se moc těšíme. A pokud jde o jeho příchod na svět, tak bych si přála, aby manžel u toho byl, ale nikdy nevíte, jaká bude situace," řekla pro ŽivotvČesku.cz Vendula, která má obavy, aby nenastala v souvislosti s epidemií a vládními opatřeními situace, že tatínkové nebudou moct být u narození svých dětí, jako tomu bylo letos na jaře.

Své třetí těhotenství prožívá bez komplikací, a to i přes její poměrně vysoký věk v rámci požehnaného stavu. Svého třetího potomka přivede na svět císařským řezem jako dvě předchozí děti - Klárku (†5) a Jakuba (15).

Vendula si své třetí těhotenství užívá, o tom svědčí i snímky, které nafotila. Na nich odhalila pěkně zakulacené bříško a je vidět, že z porodu obavy nemá. "Čeho bych se obávala, dva už mám za sebou," řekla pro ŽivotvČesku.cz před časem Vendula, která se těší na první společné dítě, které bude vychovávat společně s manželem Josefem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.