Porotce Jan Punčochář odhalil, proč lidé nemají rádi Pavlínu. S ničím se nepáře, říká šéfkuchař

Šéfkuchař Jan Punčochář
Šéfkuchař Jan Punčochář
Foto: Se souhlasem Jana Punčocháře
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2020

Mezi lidmi je neoblíbená, týden co týden se jí jako hadovi daří proklouzávat do dalších kol v kulinářské soutěži. Řeč je o Pavlíně Lubojatzky (25), která je po každém odvysílaném dílu terčem kritiky. Porotce Jan Punčochář (41) nastínil, co stojí za tím, že je nejméně populární. "S ničím se nepáře a řekne to, co si myslí," odhalil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný šéfkuchař.

Diváky opovrhovaná Pavlína, která je nejvýraznější soutěžící pořadu, může být podle porotce Jana Punčocháře jednou ze čtyř účastníků, kteří si dojdou pro prvenství.

"Pavlína může vyhrát, pokud se jí bude dařit. Je tam ale další trojice účastníků, kteří jí to nedají zadarmo. Realita je taková, že v soutěži je poslední čtveřice a všichni mají stejné šance," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz porotce Jan Punčochář, že i Pavlína si může dojít pro vítězství v soutěži. Bude hodně záležet na tom, jak se jí bude v dalším kole dařit.

Respektovaný mistr kuchyně nastínil svůj pohled i na to, proč Pavlína patří u diváků k nejméně oblíbeným.

"Je to nejspíš tím, že se s ničím nepáře a všechno tam řekne, jak si myslí. Po posledním dílu se moc není čemu divit. Na druhou stranu, pravda je taková, že jde o soutěž a ona chce vyhrát a jde si za tím bez ohledu na druhé. I to ale k soutěžím patří. Jestli to je správné či nikoliv, to ale nehodnotím a není to otázka na mě," dodal Jan Punčochář pro ŽivotvČesku.cz o Pavlíně, která kvůli svému taktizování po posledním díle v show o vaření se dočkala další vlny kritiky od diváků.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.