Porotce z kulinářské show očekává do rodiny přírůstek. Manželka je ve 3. měsíci, prozradil Radek Kašpárek

Radek s manželkou Andreou čekají prvního společného potomka
Radek s manželkou Andreou čekají prvního společného potomka
Foto: Archiv Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 10. 2020

Tak to je krásná zpráva. Mimořádně talentovaný šéfkuchař Radek Kašpárek (39) bude tatínkem. Jeho krásná manželka Andrea je těhotná. A oba si plní dokonalý sen o velké rodině. "Jsme ve třetím měsíci," prozradil pro ŽivotvČesku.cz porotce ze slavné soutěže o vaření.

Mají to dokonale načasované a příroda jim v jejich snu vyšla vstříc. Letos v pátek 13. března vstoupil Radek s osudovou ženou do manželství a teď očekávají svého prvního společného potomka.

"Pohlaví ještě nevíme, ale moc bych si přál kluka. Z předchozího manželství mám dvě dcery a moje manželka jednu. Pokud by to byla holka, tak by to znamenalo, že v mém životě bude pět ženských a z toho bych se asi už zbláznil," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Radek, který věří, že do rodiny se narodí následovník rodu a budoucí hvězda gastronomie.

"Kluka bych si opravdu přál, ale samozřejmě jsem k životu pokorný. Takže beru i holku. Absolutně je nejdůležitější, aby těhotenství manželky bylo bez komplikací a miminko zdravé," dodal Radek, na němž byla znát upřímná radost, pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatický porotce ze slavné gastro show a jeden z nejuznávanějších českých šéfkuchařů v Česku bude mít rozhodně svému potomkovi co předávat. Díky své obrovské vůlí, talentu a pečlivosti se dokázal hodně vypracovat. V roce 2015 získala jeho luxusní restaurace prestižní michelinskou hvězdu, kterou dokázala následně čtyřikrát obhájit. Jak je vidět, po boku osudové ženy, se mu plní sny. K požehnanému stavu oběma rodičům gratulujeme!

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.