Porotce z kulinářské show potřetí otcem: Prozradil výběr jmen pro potomka. Radek nebo Sebastian

Radek Kašpárek s manželkou
Radek Kašpárek s manželkou
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 11. 2020

Šéfkuchař Radek Kašpárek (39) se těší na třetího potomka. Jeho manželka Andrea je ve třetím měsíci těhotenství a oba tak řeší otázku, jaké jméno dostane nový člen rodiny. Porotce populární kulinářské televizní soutěže pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jaká jména jsou ve hře a také to, že by si přál kluka, protože ženských má doma lidově řečeno plný barák.

Letošní 13. březen byl pro kuchařského mistra Radka Kašpárka šťastným dnem. Vzal si totiž partnerku a nyní již manželku Andreu. Ale o několik měsíců později přišla krásná zpráva o tom, že se stane trojnásobným otcem.

"Pohlaví ještě nevíme, ale moc bych si přál kluka. Z předchozího manželství mám dvě dcery a moje manželka jednu. Pokud by to byla holka, tak by to znamenalo, že v mém životě bude pět ženských a z toho bych se asi už zbláznil," svěřil se sympatický Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má z předchozího vztahu dvě dcery, jeho manželka Andrea rovněž dceru.

Teď spolu pár řeší zásadní otázku. Jaké jméno dostane jejich dítě, pokud to bude děvče, nebo chlapec. "Zatím je sice brzo, ale samozřejmě se o tom bavíme. To asi nejde neřešit. Pokud by to byl kluk, což bych hrozně chtěl, určitě se nám líbí jména Radek a Sebastian. U holčičky zatím netušíme. Výběr jmen je skutečně široký," řekl populární porotce soutěže MasterChef pro ŽivotvČesku.cz.

Křestní jméno Radek je přitom slovanského původu a znamená šťastný a plný radosti. Druhé jména Sebastián má původní význam ve slově sebastos a vykládá se jako ctihodný a vznešený. Přál by si tedy Radek Kašpárek syna, nebo dceru? "Kluka bych si opravdu přál, ale samozřejmě jsem k životu pokorný. Takže beru i holku. Absolutně je nejdůležitější, aby těhotenství manželky bylo bez komplikací a miminko zdravé," dodal Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.