Poslední díl seznamky První večeře se dotkne citlivého tématu. I malej je dobrej, není to o centimetrech, poznamená Daniela

Autor: FTV Prima | První večeře
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 10. 2021

Seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem (64) pokračuje na Primě v pondělí večer posledním dílem. V něm se představí devětadvacetiletá Daniela a sedmatřicetiletý Lukáš, kteří během večeře narazí i na téma důležitosti délky mužského pohlaví. Konverzace o takovém tématu může vést k faux pas, o tom ovšem oblíbený šéfkuchař nemůže mluvit z jednoho prostého důvodu. "My máme takzvanou restaurační paměť," řekl Zdeněk Pohlreich pro ŽivotvČesku.cz.

Seznamovací reality show, kde si dvojice povídají u dobrého jídla a pití v restauraci Zdeňka Pohlreicha, nabízí řadu situací, které jsou někdy úsměvné, jindy vypjaté a čas od času i poměrně pikantní. K intimnímu tématu délky mužského přirození došli na rande při posledním dílu První večeře Daniela a Lukáš.

Daniela se považuje za komunikativní a společenskou osobu. Ráda a hodně pracuje. "Mám psa, a to je to jediné, co mě vytáhne z baráku, jinak bych měla sto třicet kilo a seděla bych pořád u počítače. Hlavu si čistím taky na motorce, ráda jezdím svižně, nebojím se toho," říká účastnice posledního dílu První večeře. "Jsem sama čtyři roky. Můj budoucí partner by měl mít dobré vztahy s rodinou. Měl by být samostatný, pracovitý a komunikativní. Nemusí to být princ na bílém koni, ale rozhodně nechci, aby lhal."

I Lukáš se řadí mezi workoholiky. "V poslední době jsem časově zaneprázdněný, především kvůli práci. Už delší dobu jsem sám a cítím, že to chce nějakou změnu. Člověk potřebuje nabrat i jiný smysl život než jen práci. Je třeba zase žít naplno a osobní život je důležitý," vysvětluje Lukáš, který rád věci řeší v klidu. "I když vypadám jako Rambo, tak jsem hodně flegmatický."

Během večeře pár zabrousil i na intimní téma. Když si pochutnávali na dezertu, Lukáš to okomentoval slovy: "Člověk zjišťuje, že ty porce nemusí být tak velký, jak vždycky jí." A Daniela si nenechala ujít příležitost pro dvojsmysl. "I malej je dobrej," zaskočila partnera. "Otázka je, co je malej," reagoval Lukáš. "Mám to změřit?" chopila by se akce Daniela, ale Lukáš ji odmítl. "Není to o centimetrech. Tohle mělo pět centimetrů a jak jsme spokojení," dodala.

Intimní témata na rande, obzvláště pak na prvním, mohou vést k faux pas. Pokud by se však něco takového při seznamovací show stalo, Zdeněk Pohlreich ani jeho personál nesmí nic prozradit. "I kdyby se faux pas dopustili, tak bych vám to nemohl říct. My máme takzvanou restaurační paměť, která znamená, že jakmile restauraci večer zamkneme, tak se zapomíná na všechno, co jsme viděli a slyšeli," řekl oblíbený šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz.

První večeře - Daniela a Lukáš
První večeře – Daniela a Lukáš
Foto: Se svolením FTV Prima

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.