Poslední rozloučení s manželem Petry Svobody Ondřejem Křivkou. Sbohem mu přišly dát známé tváře, zaplnily obřadní síň

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou
Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 5. 2024

V neděli 12. května vyhasl mladý život oblíbeného PR manažera Ondřeje Křivky. S manželkou a moderátorkou televizních novin Petrou Svobodou měl čtyřletého syna. Osudnou se mu stala vyjížďka na kole, při které ho srazil nepozorný řidič na jihu Čech, kam rodina jezdila na chalupu. V úterý se s bývalým marketingovým ředitelem TV Nova přišla do Velké obřadní síně ve Strašnicích rozloučit celá řada lidí. Pro ŽivotvČesku.cz poskytl pár slov o tragické ztrátě Křivkův blízký spolupracovník.

Jedním slovem tragédie - tak se dá popsat smrtelná nehoda Ondřeje Křivky předminulou neděli. Mladý a úspěšný PR manažer zemřel po srážce s automobilem na Táborsku, kam jezdil s rodinou na chalupu. Po oblíbeném mladém muži zůstala zarmoucená manželka Petra Svoboda, čtyřletý syn Eduard a Petřina dcera Ráchel, kterou má moderátorka z předchozího manželství.

Pohřeb Ondřeje Křivky se konal v úterý v poledne v prostorách strašnického krematoria. Naposledy se rozloučit přišel kromě rodiny dav zarmoucených smutečních hostů. Mezi známými tvářemi se objevila Lucie Borhyová s Reyem Korantengem či Emma Smetana s Jordanem Hajem.

Redakci ŽivotvČesku.cz poskytl pár slov po tragédii Ondřejův blízký spolupracovník a kamarád, jenž si nepřál být jmenován. "Byl to dobrý člověk, největší tragédie je, že o život nepřišel svojí vinou a zůstal po něm malý syn a manželky dcera, které miloval. V životě jim bude významně chybět," uvedl zdrcený kolega.

Ondřej Křivka zahájil svou kariéru v médiích v roce 2008 na TV Nova jako asistent generálního ředitele Petra Dvořáka a projektový manažer pro TV vysílání. Později se stal ředitelem české verze MTV pod společností CET 21 (dnes TV Nova). V roce 2011 se stal ředitelem marketingu všech TV kanálů a online portfolia skupiny Nova. V roce 2014 byl jmenován ředitelem marketingové komunikace a brand managementu společnosti O2. Po odchodu z O2 založil agenturu Media:list, kde působil jako jednatel až do svého tragického úmrtí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.