První slova Petry Svobody po pohřbu manžela. Napsala dojemný vzkaz

Petra Svoboda
Petra Svoboda
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2024

Moderátorka Petra Svoboda, vdova po PR manažerovi Ondřejovi Křivkovi, sdílela na sociální síti první slova od tragické události. Po dopravní nehodě, při které předminulou neděli zemřel její milovaný manžel a otec společného syna Eduarda, zdrcená Petra sdílela jen parte se slovy, že "odešla jejich životní láska". Nyní se moderátorka rozepsala více a věnovala všem, kteří se přišli s manželem rozloučit v rámci včerejšího pohřbu, slova plná vděku. Pro ŽivotvČesku.cz o zesnulém kolegovi promluvil pár slov jeho blízký spolupracovník.

Mladý a úspěšný PR manažer a bývalý marketingový ředitel TV Nova Ondřej Křivka zemřel 12. května po srážce s automobilem na Táborsku, kam jezdil s rodinou na chalupu. V místech, které celá rodina milovala, přišla sympatická moderátorka Petra Svoboda o svou životní lásku.

S Ondřejem Křivkou se mohli naposledy rozloučit jeho blízcí i přátelé v úterý ve strašnickém krematoriu. Právě za účast na pohřbu a podporu poděkovala Petra Svoboda na svém instagramovém profilu. "Dobrý den, ahoj, chtěla bych touto cestou moc poděkovat Vám všem, kteří jste se včera přišli s manželem osobně naposledy rozloučit anebo jste s námi byli třeba jen v myšlenkách. Moc to pro nás znamená...," napsala zarmoucená maminka dvou dětí.

Pár okamžiků po oznámení tragické události věnoval redakci ŽivotvČesku.cz několik slov Ondřejův blízký spolupracovník a kamarád, jenž si nepřál být jmenován. "Byl to dobrý člověk, největší tragédie je, že o život nepřišel svojí vinou a zůstal po něm malý syn a manželky dcera, které miloval. V životě jim bude významně chybět," sdělil zdrcený kolega.

Ondřej Křivka zahájil svou kariéru v médiích v roce 2008 na TV Nova jako asistent generálního ředitele Petra Dvořáka a projektový manažer pro TV vysílání. Později se stal ředitelem české verze MTV pod společností CET 21 (dnes TV Nova). V roce 2011 se stal ředitelem marketingu všech TV kanálů a online portfolia skupiny Nova. V roce 2014 byl jmenován ředitelem marketingové komunikace a brand managementu společnosti O2. Po odchodu z O2 založil agenturu Media:list, kde působil jako jednatel až do svého tragického úmrtí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.