Poslední sbohem pro Růžičku: Proběhlo rozloučení s herečkou Danielou Krhutovou, která odešla ve 47 letech

Proběhlo poslední rozloučení s Danielou Krhutovou
Proběhlo poslední rozloučení s Danielou Krhutovou
Foto: Martin Hykl CZECH NEWS CENTER / CNC / Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2020

Herečka Daniela Krhutová (†47) byla nejen talentovaná umělkyně, ale i krásná maminka malé dcerky Laury. Prohrála svůj boj s vleklou nemocí, které nakonec podlehla. V pondělí 26. října proběhlo poslední rozloučení rodiny a nejbližších v prostorách krematoria v pražském Motole.

Herečka Daniela Krhutová ztvárnila řadu filmových rolí, ale divákům byla nejvíce známá především jako půvabná Marie Růžička ve stejnojmenném pohádkovém příběhu. Objevila se také ve známých seriálech jako Ordinace v růžové zahradě nebo sedmnáctidílné televizní sérii režiséra Jaroslava Brabce Hraběnky z roku 2007.

Čtvrté říjnové pondělí proběhlo v duchu posledního rozloučení s Danielou Krhutovou, která podlehla dlouhodobé nemoci. V motolském krematoriu přišla uctít památku zesnulé herečky nejbližší rodina a přátelé. Pohřbu se zúčastnila také její kamarádka Eva Decastelo (42) nebo herec a režisér Lumír Olšovský (47) a moderátor Vlasta Korec (48).

Daniela Krhutová zemřela ve 47 letech a její malá dcerka Laurinka tak přišla o milovanou maminku, bez které to bude mít opravdu těžké. Zlomené srdce má i truchlící rodina a hereččin partner Richard.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.