Tajně jsem ji miloval, říká Vlasta Korec. Úmrtí Daniely Krhutové ze seriálové Ordinace ho zasáhlo

Vlastu Korce úmrtí spolužačky zasáhlo
Vlastu Korce úmrtí spolužačky zasáhlo
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 10. 2020

Herečka a zpěvačka Daniela Krhutová zemřela ve věku 47 let. Bojovala s vleklou nemoci, kterou bohužel nezvládla porazit. Zůstala po ní malá dcera. Nadaná umělkyně byla spolužačkou z konzervatoře moderátora Vlasty Korce (48), kterého zpráva o jejím úmrtí bolestivě zasáhla. "Tajně jsem ji na škole miloval," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka, která odešla v poměrně mladém věku, po sobě zanechala malou dceru Lauru. Smutní i partner Richard. Poslední rozloučení s herečkou proběhne 26. října v obřadní síni krematoria v pražském Motole.

"Strašně to bolí. Byla to moje spolužačka z konzervatoře, o to je to pro mě citlivější a smutnější. Navíc já ji na škole tajně miloval. Jsem z toho v šoku. Byla to mladá holka, je to velmi smutné," smutným hlasem řekl pro ŽivotvČesku.cz Vlasta Korec.

Herečka se objevila například v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde si ve čtyřech epizodách zahrála těhotnou ženu závislou na drogách. Ale objevila se i v pohádce Marie Růžička. Či seriálu Hraběnky.

Naposledy Daniela Krhutová hrála v celovečerním filmu Demon's Claw v roce 2006. Na prosbu partnera herečky Richarda informaci oznámila její kamarádka a kolegyně Eva Decastelo, a to na sociálních sítích.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.