Poslední společný snímek před rozchodem Karlose Vémoly a Lely. Pak zápasník svou partnerku nakazil

Před 5 týdny vypadlo vše zalité sluncem
Před 5 týdny vypadlo vše zalité sluncem
Foto: Archiv Lely Ceterové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2020

Zápasník MMA Karlos Vémola a jeho partnerka, zároveň matka jejich dcery už spolu netvoří pár. V noci ze soboty na neděli společně oznámili rozchod. Bojovník odmítl, že by za krachem vztahu byly jeho nevěry. Naopak Ceterová si stojí za tím, že právě nevěra zničila čím dál více křehčí vztah.

Poté, co poprvé Lela ztratila nervy a Karlosovi hodně nahněvaně okomentovala snímek na Instagramu ohledně jeho záletů, to vypadalo, že krizi pár ustál. Ještě před pěti týdny vznikl krásný snímek, na kterém oba vypadali bezstarostně. Jenže to už jim tikal rozchodový čas...

Vše začalo před téměř dvěma měsíci. „A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinu. Hodně lidí ví, že zrovna ty anděl nejsi a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost!“ napsala pod fotografii, kde byl zápasník na výletě ve francouzském Saint-Tropez. A tím odstartovala jejich krize, která vedla až k tomu, že oba oznámili konec vztahu.

Následně se Vémola vrátil domů a natáčel videa o šťastné rodince. Jenže tahle hra už nešla dohrát do dobrého konce...

Jen naši blízcí ví, jak to mezi námi opravdu bylo a já se k našemu rozchodu dál nebudu nikomu vyjadřovat.. Na rozdíl od partnerky já na matku své dcery žádnou špínu zveřejňovat nikdy nebudu, o údajných nevěrách apod. Všechno jednou bohužel končí, byla to vše moje vina, i když jsme v tom byli 2. Od teď se budu jen soustředit na Lili, zápasnickou kariéru a ať jsme s Lelou Ceterovou co nejrozumnější rodiče..,“ uvedl v noci Vémola.

Na Instagramu poskytla vysvětlení i Vémola aktuálně bývalá partnerka, která si naopak stojí za tím, že konec vztahu odstartovala Vémola nevěra. Následně doplnila, že se aktuálně musí uzdravit z nákazy COVIDEM-19, který zavlekl Vémola domů.

Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování. Stěhováním zabránil COVID, ze kterého se musíme vyléčit, a potom odjíždíme,“ upřesnila Ceterová.

Podle všeho se odstěhovala zpět do rodného Slovenka, kde je aktuálně i se svou dcerou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.