Reklama:

Pot, dřina a změny, které musí být skutečně těžké. Okouzlující Iva Kubelková promluvila o StarDance

Iva Kubelková
Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2023

O vítězství v soutěži StarDance, když hvězdy tančí… usilovalo v sobotu večer už jen osm párů. Nakonec se loučila dvojice Richard Krajčo a Dominika Rošková. Zbyla tak »sedmička« - tedy páry, které i příští sobotu opět předvedou divákům v sále a u televizních obrazovek, jak se za pouhých pár dnů naučily velmi pohybově náročné taneční choreografie. Dvojice Iva Kubelková a Martin Prágr o dalším víkendu vstoupí již do pátého kola a redakci ŽivotvČesku.cz zajímalo, co je pro okouzlující moderátorku a někdejší královnu přehlídkových mol v současnosti v rámci StarDance nejobtížnější a naopak.

Reklama:

V rámci čtvrtého večera soutěžící předvedli quickstep, paso doble a slowfox. Klasicky je hodnotila porota, která byla složená z Tatiany Drexlerové, Zdeňka Chlopčíka a Richarda Genzera.

Reklama:

Iva Kubelková se svým tanečním partnerem nezaváhali a předvedli, jak to vypadá, když se umění snoubí s krásou. I když na televizní obrazovce vše vypadalo dokonale, sama Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz naznačila, že být v rozjetém vlaku s názvem StarDance je mnohdy opravdu dřina.

"Nejtěžší je vždy pobrat novou energii na další týden a vrhnout se do nového tance. To vnímám jako to, co je v současnosti pro mě nejobtížnější. Jinými slovy se člověk ocitne v situaci, kdy se začne cítit jistý v jednom tanci, má pocit, že by ho měl na sobotu vyladit, a najednou už den poté se musí přeorientovat na jiný tanec," vylíčila na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz charismatická dvojnásobná maminka.

"Nejpříjemnější... Mám radost z toho, že mám pocit, že se nám všechny tance povedly," doplnila pro ŽivotvČesku.cz okouzlující moderátorka Iva Kubelková, která jednoznačně patří ke klenotům stávající řady StarDance, lze i přemýšlet o tom, že pokud nenastane něco mimořádného - tedy zaváhání - není vůbec vyloučeno, že by se mohla protancovat až do finále.

Kdo bude v 5. kole StarDance:

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Iva Kubelková a Martin Prágr, Josef Maršálek a Adriana Mašková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: