Potetovaná Štěpánka z reality show promluvila o miminku. Popsala vývoj vztahu s Pavlem

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Foto: archiv TV Nova

Potetovaná Štěpánka Hadenová (31) a její televizní manžel Pavel Dlesk (38) zaujali diváky svatební reality show nejen humorem a nadhledem, ale hlavně absolutní bezprostředností. Získali si sympatie lidí a odsunuli do pozadí i páry, které na první pohled mohou vypadat přitažlivěji. Jenže... "Děti miluji," naznačila sympatická Štěpánka Hadenová pro ŽivotvČesku.cz, že i na potomka dojde.

Televizní nevěsta Štěpánka Hadenová možná pro někoho nepatří mezi nejpůvabnější nevěsty, které se objevily v show Svatba na první pohled, ale určitě je to největší pohodářka.

Štěpánka neměla důvod před kamerami cokoliv přehrávat, ale ukazovala pravou tvář uvolněné ženy, která miluje život. "Nic jsme nehráli, kamera vás snímá 24 hodin denně, tak to ani nejde," popsala natáčení žena, které experti z řad biologů a genetiků vybrali za manžela usměvavého Pavla.

"Pořád nám to spolu klape a jsem za to ráda," svěřila Štěpánka Hadenová pro ŽivotvČesku.cz a nevyloučila, že jednou proběhne i skutečná veselka, na které už televizní štáb nebude. "Zatím je ale na takové úvahy brzy," upřesnila dobře naladěná Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz.

Mnozí televizní diváci byli od začátku svatební show přesvědčeni, že Pavel a Štěpánka k sobě prostě patří a měli by založit rodinu. Štěpánka Hadenová s dětmi žádný problém nemá, ale klade si jednu podmínku. "Děti miluji, ale zatím nebudou. Děti chci až po svatbě," dodala rázně pro ŽivotvČesku.cz. Takže to vypadá, že před jejím partnerem Pavlem stojí v roce 2021 životní výzva.

Jsou jediným párem, který spolu zůstal i po skončení televizní svatební reality show. A bu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.