Potvora z Melrose Place si po dlouhé době vyšla na veřejnost. Tvář Heather Locklearové je poznamenaná alkoholem a léky

Heather Locklearová
Heather Locklearová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2022

Herečka Heather Locklearová (60), která se proslavila v roli vypočítavé potvory Amandy v seriálu Melrose Place, dlouho bojovala s démony. Byla závislá na alkoholu, lécích na předpis a nejednou skončila v policejní cele či v léčebně. Nyní už nějakou dobu žije spořádaným životem, ale na dříve výstavní ženě zanechaly někdejší neřesti následky. Pro magazín Soap Opera Digest promluvila o své kariéře, ve které už se netěší takovým úspěchům jako dřív.

Heather Locklearová ztvárnila řadu zajímavých rolí, nejvíce se ale proslavila jako krásná potvora Amanda Woodwardová v kdysi oblíbeném seriálu Melrose Place. Bývaly doby, kdy její krásu obdivovali muži a ženy jí záviděly, ty jsou dnes ale pryč. Na vzhledu televizní hvězdy se negativně podepsaly závislosti i psychické problémy.

Kvůli psychickým problémům a závislosti na alkoholu a lécích se herečka viditelně změnila. Nyní se místo svého vzhledu zaměřuje na to, aby měla klid a dokázala zůstat střízlivá. Potíže se s ní táhly od roku 2008, kdy byla poprvé hospitalizována na psychiatrii poté, co se pokusila o sebevraždu. Následně byla i zatčena za jízdu pod vlivem a také se poprala s policistou.

Přestože je Heather Locklearová střízlivá už tři roky, její vzhled je jiný a pověst už si neodpáře. Po kariérní stránce se jí proto nedaří tak dobře jako dřív, příležitostí dostává minimum. "Vím, že mám obrovské štěstí, že můžu dělat něco, co tolik miluji," řekla pro Soap Opera Digest i přesto, že léta, kdy se o ni režiséři hádali, jsou dávno pryč.

Na nejnovějších fotografiích, které byly zachyceny, když se herečka vydala na procházku se psem, je vidět, jak moc se na ní vše negativní podepsalo. Je oteklá, působí unaveně a leckdo by v ní nejspíš ani nepoznal sexbombu, jakou v minulosti bývala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.