Potvrzeno. Konec manželství Andreje Babiše a jeho ženy Moniky. Má v tom být někdo třetí

Monika Babišová a Andrej Babiš
Monika Babišová a Andrej Babiš
Foto: ALEXANDR MALACHOVSKÝ / CNC / Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 4. 2024

Před třemi týdny redakce ŽivotvČesku.cz jako první médium v České republice informovala o tom, že mezi manželi Babišovými dochází k zásadní krizi. Oba trávili velikonoční svátky odděleně. Zásadní informace se nyní potvrdila. Andrej Babiš na sociálních sítích oznámil, že se skutečně po třiceti letech s manželkou rozcházejí. Důvody odloučení neupřesnil, ale uvedl, že rodinné vazby zůstávají pevné.

Za necelé tři měsíce mělo manželství Babišových projít sedmým rokem od svatby. To se ale nestane. Jak redakce ŽivotvČesku.cz během Velikonoc uvedla, mezi manželi mělo dojít k zásadní krizi. Opoziční politik a předseda hnutí ANO trávil čas na Maledivách, jeho choť zavítala do Itálie, kde mimo jiné navštívila fotbalové utkání. Následně se Andrej Babiš snažil popřít, že by došlo k významné změně ve vztahu k manželce.

Necelý měsíc poté - tedy nyní - uvedl, že jeho manželství se rozpadlo. "Po třiceti společných letech plných vzestupů, pádů a nezapomenutelných zážitků jsme se s Monikou rozhodli, že naše cesty se nyní rozdělují. Jako rodiče dvou úžasných dospělých dětí si nejvíce přejeme zachovat rodinnou harmonii. Děkujeme vám za pochopení a žádáme o zachování soukromí. Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné," napsal Babiš ke svatebnímu snímku.

Redakce ŽivotvČesku.cz získala zhruba před dvěma měsíci informace o tom, že si bývalý předseda vlády a v současnosti opoziční poslanec našel novou partnerku. Stále jde ale o spekulace, i když jeho pobyt na Maledivách napovídá tomu, že velikonoční svátky trávil v exotice s jinou ženou.

Zároveň má ale ŽivotvČesku.cz informace, že ani Monika Babišová v současnosti není sama. Ani jeden z nich však nový vztah nepotvrdil, ale pravděpodobně bude jen otázkou času, kdy k tomu dojde.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.