Povolené břicho a strhaný výraz. Adam Sandler se ukázal na dovolené v plavkách. Slavného komika by mnozí nepoznali

Herec Adam Sandler
Herec Adam Sandler
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2021

Jeho humor je legendární a právem patří mezi nejlepší komiky na světě. Adam Sandler (54) má mnoho předností a herectví není zdaleka jedinou oblastí, kde vyniká. Diváci ho znají především z rolí v romantických komediích, ale v poslední době by ho možná ani nepoznali. Fotografové ho zachytili během dovolené na Mallorce, kde se ukázal s plnovousem a strhanou tváří.

Popularitu mu přinesly především romantické komedie jako 50x a stále poprvé, Klik – život na dálkové ovládání nebo Zkus mě rozesmát či Pohádky na dobrou noc. V řadě filmů převzal také roli scénáristy a producenta. Otec dvou dětí – Sadie (15) a dvanáctileté Sunny Madeline je šťastně ženatý s bývalou modelkou a herečkou Jackie Sandlerovou (46) a rodina se v náboženství drží judaismu, který vyznává.

V rozhovoru s novinářkou Sharyn Alfonsi pro CBC News reagoval Adam Sandler na to, že média často řeší jeho vzestupy a pády. "Nevím, o jakých pádech je řeč. Chci říct, možná někteří lidé, kteří o mně píšou, mluví o nějakých pádech. Ale žádné nemám. Miluju každý film, který jsem natočil. Ale tyhle věci mě už nezraňují. Myslím, že mi to ublížilo před dvaceti lety, to mě asi dostalo. Vždy vypadám hodně bláznivě, ale má matka po celou dobu tvrdila, jak jsem skvělý a začal jsem jí věřit. Nicméně můj táta mi oznámil: Jsi skvělý, ale vlastně nejsi zas až tak skvělý," řekl sympatický komik.

Herec vyrazil na letní dovolenou na Mallorku, aby si odpočinul od natáčení nového dramatu Hustle, kde si zahraje například s kolegyní Queen Latifahovou (51). V přístavu Palma de Mallorca si užíval moře a šnorchlování. Mnozí by ho možná ani nepoznali, protože vypadal strhaně a tvář mu částečně skrýval plnovous. V plavkách ukázal povolené břicho, ale i když má nějaký ten kilogram navíc, zůstává jistě skvělým mistrem svého řemesla – herectví a humoru. A to je nejdůležitější.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.