Pravá tvář Romany ze svatební reality show. Televize se vyjádřila k tomu, zda novomanželé jsou herci

Romana Boukalová a Jaroslav Peňáz jako účastníci svatební reality show
Romana Boukalová a Jaroslav Peňáz jako účastníci svatební reality show
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2021

Ještě před týdnem je skoro nikdo neznal, nyní pobláznili diváky nejsledovanější české komerční televizní stanice. Operátorka Romana Boukalová (27) a programátor Jaroslav Peňáz (36) prožili televizní svatbu a nyní nestíhají na sociálních sítích odpovídat na otázky zvídavých fanoušků. Často se objevuje spekulace, zda náhodou nejde o najaté herce, které si televize zaplatila. "Pokud se někdo ze svatebních hostů v minulosti účastnil nějakého televizního pořadu, je to skutečně náhoda," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz koordinátorka pořadu Barbora Dlabáčková.

V podstatě přes noc se stali párem, o kterém se hodně mluví. Romana Boukalová ani Jaroslav Peňáz určitě nelitují, že se do svatební reality show přihlásili. Pokud by jim nevyšla společná cesta životem, tak jim určitě začnou naskakovat sledující na sociálních sítích, což rozhodně není k zahození.

Blondýnka Natálka Mykytenko (23), která zářila v první řadě, by mohla dosvědčit, že pobyt před kamerou jí pomohl proslavit její instagramový profil a s nabídkou ke spolupráci přispěchala řada značek. Dnes už Natálce rozhodně nevadí, že televizní manželství s fotografem František skončilo krachem.

Nové sledující také počítá operátorka Romana, která musela svým fanouškům a fanynkám vysvětlovat, proč má na sociální síti výrazné fotografie, ale v televizi bez make-upu je nevýrazná až přehlédnutelná. "Trošku mě šokuje, jaké fotky máte tady a jak vypadáte v reálu ve Svatbách," napsal Romaně jeden z fanoušků. Romana slíbila, že na téma líčení a ženská přirozenost připravuje stream, ve kterém se bude své tváři detailně věnovat a fanouškům vše vysvětlí.

Část diváků také spekulovala, zda Romana a Jaroslav náhodou nejsou najatí herci, kteří před kamerou pouze hrají svůj part. "Máme velkou radost, že se tolik lidí zajímá o pořad Svatba na první pohled. Jedná se o celosvětově oblíbenou show, která přináší skutečné emoce a skutečné příběhy. Nevěsty i ženichy jsme vybírali na základě veřejného castingu, do něhož se přihlásili lidé hledající nový vztah a změnu ve svém životě. Pokud se někdo ze svatebních hostů v minulosti účastnil nějakého televizního pořadu, je to skutečně náhoda. Tady vystupuje sám za sebe a chce podpořit rodinného příslušníka nebo kamaráda na jeho nové cestě životem," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz koordinátorka pořadu Barbora Dlabáčková.

Pár, který si řekl před televizní kamerou své ano, nyní čeká zatěžkávací zkouška v podobě svatební cesty do Panamy. Televizní diváky samozřejmě nejvíce zajímá, zda spolu Romana a Jaroslav budou žít i v reálném životě. Takové otázky od fanoušků ale kvůli smlouvě a scénáři musí ignorovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.