Pravda o dovolené Felixe a Dády v Tunisku. Jiří Krampol řekl, jak pobyt u moře s kontroverzním párem skutečně proběhl

Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Foto: Jiří Hadač / CNC / Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2022

Po smolném období, které zahrnovalo autonehodu a následné vykázání z rodinné dovolené v Turecku, se herečka Dáda Patrasová (66) spolu s manželem Felixem Slováčkem (79) vydala za odpočinkem do Tunisu. Během jejich pobytu se okamžitě objevila řada zaručených informací o tom, jak jsou manželé na místě doslova na nože a každý den baví celý hotel svými dohady. To nyní uvedl na pravou míru herec a moderátor Jiří Krampol (83), který své dlouholeté přátele na dovolené doprovázel. "Vůbec není pravda, že bychom se tam nějak hádali. Naopak, byla tam sranda a zábava," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Královna dětských srdcí Dáda Patrasová prožila opravdu turbulentní a smolný květen. Vše začalo dopravní nehodou, kterou se jí podařilo způsobit pouhých pár set metrů od domu, při které zdemolovala svůj černý mercedes tím, že jej slisovala o betonovou zábranu na silnici. Následně situaci moc nevylepšila, když se odmítla podrobit dechové zkoušce a několik hodin poté se velmi nedůstojně vratkým krokem procházela po Vinohradech.

Vzhledem k tomu, že má za sebou herečka již jednu nehodu pod vlivem alkoholu, okamžitě se vyrojily spekulace, zda Dáda Patrasová opět nesedla za volant v ovíněném stavu. Celá situace vygradovala natolik, že rozzlobený manžel herečky, muzikant Felix Slováček, svou choť nepozval na vlastní narozeninovou oslavu, aby mu nedělala další ostudu, a následně ji vykázal z rodinné dovolené, kterou strávil raději pouze se svými dospělými dětmi, Annou Slováčkovou (26) a Felixem Slováčkem mladším (38).

Vypadalo to, že se nad herečkou skutečně stahují mraky, nicméně se jí nejspíš podařilo manžela obměkčit, protože hned poté ji spolu s Jiřím Krampolem, dlouholetým kamarádem páru, vyvezl na dovolenou v Tunisu. Do Česka se odtamtud dostaly nejen fotografie herečky v plavkách s naditým dekoltem, ale také řada spekulací o tom, že se jejich dovolená měla zvrhnout v alkoholové dýchánky a běsnění neustále se dohadujících výletníků.

Redakce ŽivotvČesku.cz proto oslovila účastníka zájezdu, herce Jiřího Krampola, aby celou situaci uvedl na pravou míru. "Já jsem také četl všechny možné zprávy o tom, jak se tu všichni hádáme a podobně, ale to je nesmysl. Naopak, byla tam sranda a zábava, všichni jsme si to užili," vyvrátil herec nepodložené informace.

"Co se týká Dády, tak ta byla výborná, úplně bez problému, myslím, že jí dovolená určitě prospěla a odpočinula si. S Felixem byly jako dvě hrdličky. A myslím, že z fotografií Dády od bazénu je docela patrné, že kdyby byla »piclá«, vypadala by asi trochu jinak," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol, jak se dvojice jeho přátel k sobě chovala.

"Dádu znám od jejích 16 let. Ona i Felix jsou mí dobří kamarádi, takže mi na nich záleží. O Dádu mám tak pochopitelně starost a jsem rád, že si nyní odpočinula," dodal herec, který je pověstný svým specifickým smyslem pro humor.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.