Pravda o dovolené Jany Adamcové: Její manžel Jiří Adamec řekl, jak je to s rozvodem

Režisér Jiří Adamec s manželkou Janou Adamcovou
Režisér Jiří Adamec s manželkou Janou Adamcovou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Krásná moderátorka a mluvčí Úřadu vlády Jana Adamcová (49) před nedávnem odjela na dovolenou do Chorvatska. V plavkách u moře opaluje štíhlou postavu a odpočívá od ruchu, který v Česku při svém povolání běžně zažívá. Objevily se spekulace, že s manželem Jiřím Adamcem probíhá rozvodové řízení. To slavný režisér v krátkém povídání pro ŽivotvČesku.cz popřel.

Jana Adamcová patří mezi krásné slavné ženy, které umí pro své postavení tvrdě pracovat. Nejprve začínala jako moderátorka v rádiu, později se přesunula na televizní obrazovky a následně se stala jednou z hlavních tváří sportovního zpravodajství na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici.

Aktuálně Jana Adamcová pracuje jako mluvčí Úřadu vlády a od ruchu, který v této pozici v Česku denně zažívá, si odjela odpočinout do stále ještě prosluněného a teplého Chorvatska.

Oddych určitě potřebovala, protože v Česku se navíc začaly množit spekulace, že probíhá rozvodové řízení. Redakce ŽivotvČesku.cz se Janu Adamcovou pokusila kontaktovat přímo během dovolené, protože má na svůj věk dokonalou postavu a zajímalo nás, jak často cvičí a zda drží speciální jídelníček. Adamcová ale několikrát odpověděla přes SMS, že momentálně nemůže mluvit.

Mnohem sdílnější byl její manžel. Režisér Jiří Adamec potvrdil, že Jana si užívá skvělou dovolenou a telefon si vypnula, protože si zaslouží o dovolené klid.

"Z dovolené se vrací až za tři dny. Vzhledem k pozici, kterou zastává, rozhovory moc nedává, hrozí nebezpečí zneužití. Ozvěte se jí po neděli. O životosprávě by ale rozhovor dát mohla," řekl dobře naladěný Jiří Adamec pro ŽivotvČesku.cz a zároveň se pousmál nad spekulacemi, že by se měl rozvádět. Nic takového se prý nekoná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.