Pravda o rozchodu Moniky Bagárové s otcem její dcery. Máme nový dům a stále spolu žijeme, říká zpěvačka

Zpěvačka Monika Bagárová s partnerem Makhmudem Muradovem
Zpěvačka Monika Bagárová s partnerem Makhmudem Muradovem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 7. 2021

Je to pár měsíců, co se stala pyšnou maminkou dcery Ruminky a užívá si mateřství. Zpěvačka Monika Bagárová (27) má po svém boku zápasníka MMA Makhmuda Muradova (31), ale v posledních týdnech se začalo spekulovat o tom, jak to spolu partneři ve skutečnosti mají. "Máme nový dům a stále spolu žijeme. Táta Ruminky je pořád na cestách a připravuje se na další zápas, proto je s námi opravdu minimálně," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Krásná zpěvačka zazářila před dvanácti lety ve známé pěvecké soutěži. V letošním ročníku, stejně jako v tom loňském, se představí společně s dalšími kolegy coby porotkyně úspěšného pořadu. V květnu loňského roku se Monika Bagárová stala také maminkou a s partnerem Makhmudem Muradovem přivítali na světě zdravou holčičku, která dostala jméno Rumia. Kvůli kariéře profesionálního zápasníka MMA bývá zpěvaččin muž často na cestách, a tak se začalo mluvit o tom, jestli spolu dvojice stále je.

Na sociálních sítích se totiž Monika Bagárová objevuje především s malou Ruminkou nebo ve společnosti přátel, mezi něž patří kolegyně a herečka Patricie Pagáčová nebo zpěvák Jan Bendig. "Lidé to usoudili asi z toho, že nedáváme na Instagram věci ze společného života a dlouho se nikde nic neobjevilo. Takže proto vznikly řeči o tom, že jsme se rozešli. Samozřejmě to není pravda. Máme nový dům a stále spolu žijeme. Táta Ruminky je pořád na cestách a připravuje se na další zápas, proto je s námi opravdu minimálně. Navíc jsem se rozhodla, že dokumentaci našeho společného života na internetu trochu omezím. Mám pro to své osobní důvody, které nepotřebuji nějak ventilovat. Všechno je v pořádku a je nám fajn," řekla Monika Bagárová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že chápe zájem ze strany médií i fanoušků.

"Jsme známé osobnosti a lidé nás řeší. Zásadní změny v našem životě by se ale fanoušci určitě dozvěděli nejdřív od nás, nikoli z médií. Když jsme s partnerem spolu, tak je to pro nás vzácné kvůli jeho pracovnímu vytížení a častému cestování. Pak mě ani nenapadne vzít mobil do ruky a točit společné chvíle. Sdílení jsem hodně omezila a vnímám to jako rozumný krok," dodala pro ŽivotvČesku.cz Monika Bagárová, která se brzy znovu objeví na televizních obrazovkách, aby hodnotila nadějné zpěváky v dalším ročníku pěvecké show.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.