Pravda o těhotenství herečky ze seznamovací show. Bylo to hned. Miminko si vzít nenechám, řekla Simone

Simone a Patrik při první večeři
Simone a Patrik při první večeři
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 9. 2021

Nová seznamovací reality show, kde se páry potkávají v restauraci Zdeňka Pohlreicha (64), začala hodně ostře. Patrik Veselý (29) a o tři roky starší herečka Simone Hrašková dokonce oznámili, že po prvním rande čekají miminko. "Fakt jsme to neplánovali a vlastně se to povedlo hned na poprvé. Nebo na poprvé to tedy úplně nebylo, ale je to opravdu hodně rychlé," řekla o »výrobě« miminka pro ŽivotvČesku.cz Simone Hrašková.

Začínající herečka, která říká, že před vstupem do nové reality prošla standardním castingem, nezastírala, že měla smůlu na muže a že už před příchodem do restaurace Zdeňka Pohlreicha chtěla najít chlapa, se kterým to bude vážné. Když narazila na sympatického Patrika Veselého, který si v minulosti pořídil dceru se sestrou herečky Anety Krejčíkové, tak okamžitě přeskočila jiskra. A kde je jiskra, tam může být i žár, který vede ke zplození dalšího miminka.

"Já už byla dva roky sama, před tím jsem měla samé divoké a divné vztahy. Tak jsem si říkala, že se zkusím přihlásit a uvidím. Hlásila jsem se i do reality show Svatba na první pohled, tam jsem se dostala daleko a už jsem i natáčela, ale pak produkce vybrala tu druhou Simonu. Já jsem ale ráda, že to nevyšlo, mohla jsem jít do První večeře, kde jsem nakonec našla Patrika," vysvětlila Simone pro ŽivotvČesku.cz s tím, že to vypadá, že Patrik Veselý bude její osudový muž, protože pár, který se zná pár týdnů, čeká rodinu.

"Víme to 14 dnů, jsem na začátku 8. týdne. Je mi už 32 a moje máma byla nadšená a šťastná. Mně to ale trochu zaskočilo, já ani Patrik jsme nebyli z toho úplně »odvaření«. Fakt jsme to neplánovali a vlastně se to povedlo hned na poprvé. Nebo na poprvé to tedy úplně nebylo, ale je to rychlé a nikdo z nás to neplánoval," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, která působí dojmem protřelé lovkyně, pro kterou není problém »klofnout« vysněného chlapíka. Simone Hrašková ale říká, že je dobrá duše, která až moc důvěřuje lidem. Těhotenství ji zaskočilo, ale o potratu prý ani na chvíli neuvažovala.

"Zaskočilo nás to dost, ale zároveň nás vůbec nenapadlo, že bych si miminko nechala vzít. Těšíme se a také si říkáme, že jsou páry, které se o miminko pokouší léta a nedaří se to," dodala pro ŽivotvČesku.cz s velkou pokorou žena, kterou diváci kromě seznamovací reality show mohli vidět ve filmech Špindl 2 či Jan Palach.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.