Obava z toho, že 20 hodin prožije v bolestech. Simone ze show Zdeňka Pohlreicha ukázala foto z těhotenství

Simone a její partner Patrik v show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem.
Simone a její partner Patrik v show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem.
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2022

Oblíbená reality show, kdy páry u dobrého jídla a pití seznamoval šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64), změnila život Patriku Veselému (30) a Simone Hraškové (32). Jejich seznamovací večeře nezůstala bez příjemných následků. "Miminko přijde na svět kolem 13 dubna. Už nyní vím, že budu rodit císařským řezem," řekla smyslná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Když byli usazeni k prostřenému stolu v reality show První večeře, tak bylo hned jasné, že přeskočila jiskra. Patrik Veselý za sebou měl již intenzivní vztah, ze kterého má dceru. Příležitostná herečka Simone Hrašková nezastírala, že se jí Patrik líbí a že by si přála pevný a dlouhý vztah. Než se pár stačil pořádně poznat, tak Simone přišla do jiného stavu.

"Pořád spolu jsme a jsme v pohodě. Když mě tedy Patrik neštve," řekla Simone pro ŽivotvČesku.cz se smíchem a popsala, že porod se blíží mílovými kroky. Lékaři rozhodli, že ji čeká císařský řez, což sebevědomá žena ocenila.

"Mám nějakou hormonální poruchu. Lékaři mi řekli, že klasický porod bych nemusela ani přežít. Já jsem za to ale ráda, že to bude císařem. Když slyšíte historky, že porody trvají někdy i dvacet hodin, tak to člověku na klidu nepřidá, neumím si představit, že bych dvacet hodin trpěla v bolestech, takže říkám, že za císaře jsem ráda," řekla s upřímností v hlase pro ŽivotvČesku.cz.

Svatba ještě neproběhla a Simone na svazek ani nechvátá, uvědomuje si, že miminko je silnějším »lepidlem« vztahu, než jsou prstýnky a potvrzení od matriky.

"Patrik má z minulého vztahu dceru, takže si moc přál chlapečka a je spokojen. Mluvil o tom, že syn se bude jmenovat Patrik, já chci Samuela, takže to bude Samuel," doplnila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz žena, která je důkazem, že účast reality show může člověku opravdu převrátit život vzhůru nohama - ne vždy ale nutně v negativním slova smyslu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.