Před rokem se odstěhovala od manžela, teď je znovu zamilovaná. Jitka Boho vyrazila s novým mužem na romantickou dovolenou

Jitka vyrazila s přítelem na romantickou dovolenou.
Jitka vyrazila s přítelem na romantickou dovolenou.
Foto: Archiv Jitky Boho
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2020

Vítězka České Miss 2010 a zpěvačka Jitka Boho (28) září štěstím. Zatímco loni v létě se jí začal sen o šťastné rodině sypat jako domeček z karet, teď je krásná brunetka znovu zamilovaná. S novým přítelem Matějem vyrazila na romantickou dovolenou do Španělska.

Jitka se s novým rokem rozhodla, že začne nový život na novém místě. Od loňského srpna, kdy se odstěhovala od manžela Lukáše, žila s dcerou Rosálkou u svých rodičů na Vysočině. S přicházejícím jarem se ale z rodného města odstěhovala zpátky do Prahy, tentokrát do vlastního bytu.

Vztah dlouho tajila

Jitka dlouho vztah s režisérem Matějem Liškou tajila, a tak si mnoho lidí myslelo, že svůj nový byt obývá výhradně jen se svou dcerou. Někdejší miss ale s novou láskou randí už od zimy a stěhováním do Prahy se tak příteli záměrně přiblížila.

Teď spolu hrdličky vyrazily na romantickou dovolenou na španělský ostrov Fuerteventura. Tam si užívají jeden druhého a ze snímků, které Jitka sdílí na sociální síti, je patrné, že je opět šťastná jako blecha. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.