Předpověď o cestování na rok 2021: S covidovým pasem do ciziny, bez pasu navštívíte své nitro, říkají vědmy

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 1. 2021

Epidemie koronaviru zasáhla celý svět. Omezení a restrikce budeme pociťovat i v roce 2021. Evropské státy plánují, že klíčem k cestování by mohlo být potvrzení o očkování. "Rok 2021 nelze trávit v uzavřeném prostoru, je to rok pohybu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Rok 2021 se ponese ve znamení ochrany před koronavirem. Očkování proti nemoci covid-19 má být dobrovolné, ale k proočkování budete motivování tím, že po vakcinaci získáte řadu výhod.

Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (51) naznačil, že evropské země hledají řešení, jak umožnit lidem cestovat, nebo navštěvovat sportovní a kulturní akce. Hovoří se o tom, že bude monitorována proočkovanost populace a lidé budou moci cestovat na základě vakcinace či negativního testu na koronavirus. Vzniknout by mohly i tzv. covidové pasy - tedy záznamy, kterým cestovatel doloží, že absolvoval očkování proti koronaviru.

Jak vidí rok 2021 z pohledu cestování numeroložky a vědmy? "Rok 2021 dává numerologický součet pět. Pětkový rok nelze trávit v uzavřeném prostoru na jednom dobře známém místě. Pětka znamená pohyb. Podle možností tedy cestujte. Vše je v tomto roce jinak, tudíž i vy místo tradiční dovolené s velkou skupinou přátel upřednostníte samotu, abyste mohli přemýšlet a navázat kontakt sami se sebou. Nebo budete chtít utéct z reality a pustíte se s neznámými lidmi na cestu kolem světa. Možná si koupíte dřevěnou chalupu a oddáte se zahradničení. Vše je v tomto roce dovoleno," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

"Záleží, zda se jako lidstvo umíme poučit z toho, co jsme zažili. Rok 2021 bude o zápasu, bude se utkávat to staré s novým. Každý bude muset něco obětovat," předpovídá kartářka Helen Stanku s tím, že do životů lidí rázně vstoupí očkování.

"Dojde k výrazným posunům a změnám. Cesta do finále, aby tato nebezpečná nemoc zůstala za námi, vede skrze zvýšení naší imunity bezpečným očkováním. Virus ve svých několika dalších vlnách postupně zeslábne v závislosti na naší ochotě s ním odhodlaně a nekompromisně bojovat," upřesnila Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz.

Vědma Iva Břečková se domnívá, že letos nebude nejdůležitější cestovat za hranice, ale cestovat do svého nitra. Naučit se najít vnitřní klid a dokázat bez hádek komunikovat s nejbližší rodinou.

"Rok 2020 byl rokem, kdy trpěly naše plíce. V roce 2021 budou zasaženy kosti, játra, klouby, páteř. Přibude hodně ekzémů a mohou se objevit problémy s krví a lymfou. Lidé jsou frustrováni a sklíčenost se stává denním stavem. Hlavním cílem by mělo být hledání duchovna a lásky," dodala pro ŽivotvČesku.cz vědma s tím, že abychom nalezli sami sebe, nemusíme letět na druhý konec zeměkoule.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.