Předpověď pro Čechy na červen je velmi dobrá. Lidé hodí covid-19 za hlavu, říká vědma

Láska - ilustrační foto
Láska – ilustrační foto
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2021

Klidný měsíc plný lásky a slunce, ve kterém lidé odsunou strach z covidu a budou si užívat pospolitost a naději. Tak vědma Helen Stanku hodnotí červen. "Covid hodíme chvíli za hlavu a budeme se učit nové věci," předpověděla vědma pro ŽivotvČesku.cz.

Červen by měl být vcelku milým a klidným měsícem. Podle hvězd to vypadá, že covid nás na chvíli přestane tolik trápit. "Bude tu pár poplašných případů koncem měsíce, ale ty spláchnou dovolené a jiné starosti," vysvětlila vědma Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz.

Červen bude vhodným měsícem k vlastnímu vzdělávání a rozvoji. Máme velkou šanci učit se nové věci, které nás obohatí. "Začátek měsíce bude aktivní, ukazují to karty Věž a Císař. Opozice Marsu s Plutem (2. až 9. 6.) bude chtít, abychom se stavěli k problémům čelem. Merkur v kvadratuře s Neptunem (4. až 7. 6.) trochu zamotá hlavu v tom, kdo tu vlastně ty problémy vytváří a kam tu výbušnou sílu spravedlivého hněvu směřovat. To Venuše v trigonu s Jupiterem elegantně odvede pozornost směrem k lásce a také přinese šanci na skvělé pracovní úspěchy, či kariéru," prozradila respektovaná vědma.

Dne 10. června čekáme novoluní ve znamení Blíženců, které bude doprovázené částečným zatměním Slunce. Novoluní bývají obvykle vnímána pozitivně. "Díky zatmění Slunce však bude mít temnější nádech. Lidé totiž vždy zatmění Slunce považovali za něco zlověstného. Tady bude spíše možnost uvolnit se od destruktivní vzorců, učit se něco nového a možná přidat na tempu, ať se ještě do prázdnin něco stihne," popsala Helen Stanku.

Přelom jara a léta se tak vlastně ohlašuje spokojeně, až neuvěřitelně spokojeně. Konečně budeme moci v klidu sednout s rodinou i přáteli na něčem dobrém bez ohledu na počasí. Lidé budou s chutí obnovovat staré známosti i s těmi, se kterými byli rozhádaní.

"Budou odpouštět a dávat druhou šanci. A hlavně si budou chtít odpočinout. Přistoupí na kompromisy a nejraději by hodili celý covid za hlavu a odpočinuli si - to ukazuje karta Umírněnost. Dne 21. června můžeme více vnímat přírodu a to, jak s ní jsme spjatí. Kvadratura Luny se Saturnem a opozice s Uranem může poněkud vyplašit. Budeme se zase něčeho obávat, divokých zpráv a nebo si s námi pohraje příroda. Věci se však rychle srovnají. Trigon Venuše s Neptunem připomene to, co je v životě nejdůležitější," dodala pro ŽivotvČesku.cz uznávaná kartářka a vědma.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.