Předpověď pro magický leden: Žádné dluhy, žádné půjčky, naučte se počítat, radí numeroložka

Karty – Ilustrační snímek
Karty – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2021

Rok 2021 je rokem změny. Pokud vás loni něco svazovalo, letos máte možnost se od toho odpoutat. Máme tu magický den 12. 1. 2021 a je dobré si připomenout, co nám čísla říkají. "Vyhýbejte se půjčkám a dluhům. Naučte se žít skromněji," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

V uplynulém roce jsme dosáhli pomyslného vrcholu. Lidstvo rostlo a zdálo se, že nás nic nemůže ohrozit. Na začátku roku 2021 jsou ale karty rozdány jinak. Nemůžeme pořád jen šplhat na vrchol, čeká nás pozvolna cesta dolů. Zvládneme sestoupit bezpečně, nebo nás čeká dramatický sešup? Jisté je, že v roce 2021 nás čeká hodně klikatá cesta.

Rok 2021 dává numerologický součet 5. "Pětka je vnímavá, skromná, otevřená pravdě, pokroku a změně. Je svobodomyslná, nestálá, netrpělivá, dobrodružná, energická, výkonná a odvážná s neuvěřitelnou sílou. Nesnáší jakákoliv omezení. Čeká nás klikatá cesta, plná rozmanitostí a změn, kde se situace mění každou chvíli," prozradila pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

V lednu a v únoru nás čeká řada magických dnů. 12. leden by nám měl pomoci definitivně se odpoutat od loňského roku. Při transformaci od materiálního k duchovnímu bychom měli být obezřetní a dávat si pozor na závazky závazky všeho druhu. Není dobré být otrokem peněz, ale je nutné umět dobře počítat příjmy a výdaje.

"Finanční otázka bude letos pro každého z nás velkou neznámou. Aby byly uspokojeny vaše potřeby i touhy, musíte pečlivě své peníze počítat, shánět, plánovat, střádat a souměrně rozdělit na výdaje nutné, neočekávané a část rozumně investovat. Vyhýbejte se nadměrným půjčkám, dluhům, utrácení a spíše se pokuste žít jednodušeji, skromněji. I když vás nečekané vzestupy a pády vnějšího systému můžou obtěžovat, prognostické myšlení a moudrá rozhodnutí vás ochrání před krizí či bankrotem," dodala Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že rok 2021 nás naučí hospodařit nejen s penězi, ale s veškerou energií, kterou vydáváme.

Rok 2022 přinese několik dnů, ve kterých nastane magická kombinace čísel. Zajímavé datum j...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu