Představitel Jamese Bonda má okouzlující dceru. Ella Loudonová doprovodila otce na červený koberec. Nešlo z nich spustit oči

Daniel Craig s dcerou Ellou
Daniel Craig s dcerou Ellou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2021

Stal se jedním z oblíbených představitelů Jamese Bonda, legendárního agenta 007 s povolením zabíjet. Herec Daniel Craig (53) je však nejen hvězdou filmového plátna, ale také hlavou rodiny a pyšným otcem již dospělé dcery Elly (29). Ta se rozhodla po vzoru otce směrovat svoji kariéru k herectví, ale kromě toho se věnuje také modelingu. Spolu mají hezké pouto.

Rodák z anglického Chesteru se proslavil jako agent britských tajných služeb, když se v roce 2005 stal oficiálně v pořadí šestým představitelem Jamese Bonda poté, co v říjnu podepsal smlouvu na tři filmy – prvním z nich bylo Casino Royale, následoval Skyfall a Spectre. Z prvního manželství s herečkou Fionou Loudonovou má devětadvacetiletou dceru Ellu. Ta se rozhodla věnovat stejné profesi jako otec a herectví se stalo také její velkou vášní.

Hvězda nového snímku Není čas zemřít, který má údajně majetek v hodnotě neskutečných 116 milionů liber (v přepočtu zhruba přes 4 700 000 000 korun), se právě po boku dcery Elly Loudonové ukázala na filmové premiéře své čtvrté a současně již poslední »bondovky«, informoval britský deník Metro. Bylo zřejmé, že blondýnka podědila nejen herecký talent – objevila se například v několika krátkometrážních filmech, ale také nepřehlédnutelný šarm. Svůj život dělí mezi New York a Los Angeles a kromě hezkého vztahu s otcem si prý rozumí i s jeho současnou partnerkou - herečkou Rachel Weiszovou (51).

Rodiče Elly se po dvouletém manželství rozvedli. Představitel Jamese Bonda přiznal, že se dopustil mladické nerozvážnosti. "Byl jsem příliš mladý. Myslel jsem si, že se chovám jako dospělý. Nelituju toho, ale přál bych si, abych to prožil jiným způsobem," vyjádřil se, jak uvedl web Spockandchristine.com.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.