Zamilovaní i po letech: Stále elegantní Pierce Brosnan ukázal zbožňovanou manželku v plavkách

Herec Pierce Brosnan s manželkou
Herec Pierce Brosnan s manželkou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2023

Pierce Brosnan (69) se nesmazatelně zapsal do srdcí svých fanoušků jako proslulý agent 007 - James Bond, kterého si zahrál celkem ve čtyřech filmech. I po letech od natočení již kultovních snímků si zachovává svou proslulou eleganci, díky které je i ve vyšším věku idolem řady žen. Jeho srdce ale již od roku 1994 patří novinářce Keely Shaye Smithové (59), se kterou se v roce 2001 oženil. Dvojice stále působí jako zamilované hrdličky a herec se se svou paní rád pochlubí také na sociální síti. Pro web The Things herec promluvil o tom, jak výjimečná pro něj jeho žena je. "Když se na mě podívá, podlamují se mi kolena," uvedl.

Sympatický herec s charakteristickým úsměvem byl nedávno spatřen fotografy v Malibu, jak platí nákup u pokladny. Dokonce i v obchodě působil umělec se svými tmavými brýlemi velice elegantně, a to navzdory tomu, že si nejspíš pouze odběhl pro nějakou drobnost.

Idol mnoha žen je již od roku 1994 věrný jediné dámě, a to své manželce Keely Shaye Smithové, která je pro něj i po letech nejkrásnější ženou na světě. Bohužel se však dvojice musí často vypořádávat s nepříjemnými reakcemi veřejnosti. Keely totiž začala s věkem přibírat a v internetových diskuzích se začaly objevovat vulgární komentáře na její adresu. Někteří lidé například tvrdili, že tak atraktivní muž jako Brosnan se k plnoštíhlé ženě nehodí. Bývalý agent 007 však váhovým výkyvům svojí ženy nevěnuje pozornost a nadále jí všemi možnými způsoby vyjadřuje lásku.

"Ať jsem byl kdekoli na světě, stýskalo se mi po ní a posílal jsem jí jízdenky, aby přijela a my mohli být spolu. Zdá se, že jsme si prostě sedli. V Keely Shaye jsem našel skvělou ženu. Ani kdybych hledal milionkrát, nenašel bych tak dobrou," otevřel se Pierce Brosnan pro web The Things.

Začátkem 90. let se mohlo zdát, že Pierce Brosnan se už nikdy nezamiluje. Jeho první manželka Cassandra Harrisová byla tehdy vážně nemocná a v roce 1991 podlehla rakovině vaječníků. Pro oblíbeného herce šlo o velmi složité životní období. O tři roky později ale v Mexiku poznal svou nynější manželku Keely, která ho naprosto okouzlila. V roce 2001 se s ní oženil a od té doby ho jiné ženy nezajímají.

"Měl jsem skvělé manželství, které bohužel mělo svůj konec, a měl jsem to štěstí, že jsem znovu našel lásku. Bylo nám souzeno najít jeden druhého. Každý den za ni děkuji Bohu. Když se na mě Keely podívá, podlamují se mi kolena. Miluji její vitalitu, její vášeň. Má v sobě sílu, bez které bych nedokázal žít," vysekl poklonu své choti prostřednictvím webu The Things.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.