Představitel Tarzana zemřel při leteckém neštěstí. Po smrti je i jeho kontroverzní manželka

Joe Lara v nejslavnější roli
Joe Lara v nejslavnější roli
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 5. 2021

Při leteckém neštěstí ve věku 58 let zemřel americký herec Joe Lara, který se proslavil ve filmu Tarzan na Manhattanu (1989) a v seriálu, který na úspěšný film navazoval. Při havárii zemřela také jeho šestašedesátiletá manželka Gwen Laraová, která založila kontroverzní sektu zaměřenou na hubnutí.

Americký herec Joe Lara zemřel o víkendu po boku své manželky Gwen a dalších pěti lidí, kteří nepřežili havárii malého stroje Cessna C501. Podle prvních zpráv vyšetřovatelů letadlo narazilo do hladiny jezera Percy Priest Lake v Tennessee. Velitel pátrací akce John Ingle americkým novinářům sdělil, že může trvat až dva roky, než se vyšetřování neštěstí uzavře.

Joe Lara se výrazně proslavil ve filmu Tarzan na Manhattanu (1989), který vypráví o tom, jak se muž z pralesa dostane do centra New Yorku. Následoval film Tarzan: The Epic Adventures (1996) a pak také 22 dílů dlouhý televizní seriál.

Obětí leteckého neštěstí je také hercova manželka Gwen. Ta v roce 1999 založila malou církev, která kombinuje křesťanské učení a trendy v hubnutí a životasprávě.

V knize Weigh Down Diet, které se prodalo více než milion výtisků, vychází z toho, že od přejídání jí pomohly modlitby a vztah k Bohu. Právě členové kontroverzní sekty se počítají k dalším obětem leteckého neštěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.