Přejí mi, ať se nakazím koronavirem. Nebo že mě znásilní, uvedla Pavlína z pořadu MasterChef

Bageterie vsadila na neoblíbenou soutěžící.
Bageterie vsadila na neoblíbenou soutěžící.
Foto: pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 5. 2020

Vítězství Pavlíny Lubojatzky vyvolalo v posledních dnech nezvykle velkou diskuzi na sociálních sítích. Ať už jde o nenávistné komentáře, objevují se i pozitivní. Pavlína otevřeně pro televizi Nova uvedla, že se ale více setkává se zprávami daleko překračující mez slušnosti. Spíše jde o vulgární urážky, nevoli, i třeba přání, aby se nakazila koronavirem.

"Nikdy by mě nenapadlo, co vyvolá jedna bageta. Že se stanu přes noc nejdiskutovanější osobou v České republice. Já, která si jen šla do televize splnit svůj sen," řekla Pavlína televizi Nova, kterou cituje domovský portál TN.cz.

Účastnice kulinářské soutěže, kde o osudech soutěžících rozhodují uznávaní šéfkuchaři, netušila, jakou vlnu negativních emocí její vítězství v jedné z výzev a následný kontrakt se známou bageterií vyvolá. "Spojit své jméno s Bageterií Boulevard je pro mě čest a nikdo mi tohle nikdy nevezme. Ani hejtři. Protože nakonec jsem to já, kdo dnes půjde do BB a objedná si svou bagetu," uvedla Lubojatzky na svém účtu na Instagramu.

Urážky kvůli bagetě

Dále Pavlína, kterou lidé na sociálních sítích označují přívlastky jako "ufňukaná" či "ukňouraná" promluvila o zprávách, které dostává od lidí. "Že jsem někomu nesympatická, beru, ani já nemiluju všechny. Ale číst denně desítky komentářů, které mi doporučuji, abych si to šla hodit, ať se nakazím koronavirem, rakovinou a co nejdříve umřu, nebo že až mě potkají, znásilní mě, to je drsné," přiznala vítězka soutěže o nejlepší bagetu, která se osobně k ničemu podobně podlému za hranicí důstojnosti nesnížila.

Zároveň je potřeba upozornit, že podle odborníků takové či podobné zprávy mohou naplňovat podstatu trestného činu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.