Překvapení pro novomanželku Richarda Chlada. Na svatbu do tropického ráje dorazila maminka Veronika, kterou lidé znají jako filmovou Blaženu

Veronika Kánská
Veronika Kánská
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2023

Anna Marie Chladová Kánská a podnikatel Richard Chlad si v pátek řekli své »ano«. Na jednom z překrásných ostrovů na Maledivách zažili oba snoubenci den, na který nikdy nezapomenou. Svoji lásku stvrdili na pláži, naboso a s minimem lidí kolem sebe. Známý milovník luxusních vozů avizoval na svém Instagramu, že za snoubenci přiletěli jejich dva svědci. Z fotografií lze ale vidět, že se exotické svatby zúčastnila i maminka nevěsty - někdejší herečka Veronika Kánská. Z popisku, který Chlad ke snímkům připojil, lze vyčíst, že přítomnost maminky novomanželka nečekala - dočkala se tak velkého překvapení, které udělalo z jejich velkého dne o to výjimečnější událost. Na dceru filmové Blaženy zavzpomínala pro ŽivotvČesku.cz sousedka z vesnice, kde krásná blondýnka vyrůstala.

O takové svatbě sní mnoho dívek a žen - za šumu moře, na pláži a bez přítomnosti několika desítek svatebčanů. Dcera bývalé herečky Veroniky Kánské Anna Marie je už od včera vdanou paní. Za muže si vzala o jednatřicet let staršího zámožného podnikatele Richarda Chlada.

Snoubenci se rozhodli vzít se na březích Indického oceánu na jednom z ostrůvků na Maledivách. V pátek 17. listopadu si řekli své »ano« za přítomnosti svědků - a zřejmě i nejbližší rodiny. Podle snímku, který podnikatel sdílel na svém Instagramu, je vidět, že se obřadu zúčastnila i nevěsty maminka Veronika Kánská se svým dlouholetým partnerem Miroslavem Štěrbou. "Včerejší den byl plný nádherných emocí a překvapení. Zejména pro paní A.M.Chladovou K…," napsal ke snímkům ze svatby ženich Richard Chlad.

Filmová Blažena, jež se dlouhá léta živí jako knihovnice, vypadala na svatbě své dcery nádherně. Okouzlující někdejší herečka oblékla dlouhé zavinovací šaty meruňkové barvy a nechyběl výrazný květinový náramek pro svatebčany. Richard Chlad si však nepřál rodinný snímek zveřejnit v médiích.

Manželka milovníka luxusních vozů několik let předtím, než se odstěhovala, bydlela s maminkou Veronikou a jejím partnerem v malé obci Končice nedaleko Chlumce nad Cidlinou. "Vždy to byla velmi příjemná dívka. Už tady ale delší čas nebydlí. Jenom paní Veronika, která pracuje v místní knihovně," řekla pro ŽivotvČesku.cz jedna ze sousedek bývalé herečky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.