Premiéra filmu se odkládá. Ivana Gottová onemocněla koronavirem, potvrdila mluvčí

Ivana Gottová
Ivana Gottová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2020

Vdova po zpěvákovi Karlu Gottovi (†80) Ivana Gottová (44) byla pozitivně testována na nový typ koronaviru. Je tak další z řad slavných tváří, které se potýkají s nákazou. Kvůli nemoci se odkládá i dokumentárního snímku Karel. "Ivana Gottová má od dnešního rána, tj. 23. 9., potvrzen pozitivní test na virus Covid-19, uvedla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí Aneta Stolzová.

Po Haně Zagorové, Lucii Bílé a Simoně Stašové onemocněla zákeřným virem i Ivana Gottová, které nemoc narušila její pracovní aktivity. Jde zejména o uvedením filmu Olgy Malířové Špátové s názvem Karel, který je vzpomínka na Mistra.

"Ivana Gottová má od dnešního rána, tj. 23. 9., potvrzen pozitivní test na virus Covid-19. Proto se bohužel nemůže zúčastnit novinářské projekce a tiskové konference, která je plánována na 30. 9. Protože chce být Ivana Gottová ohleduplná k ostatním a neriskovat přenos viru na kohokoliv dalšího, slavnostní premiéra filmu se z 1. 10. odkládá na 14. 10.,“ uvedla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí vdovy Aneta Stolzová.

Podle mluvčí by v polovině října už měla být celá rodina, která je v tuto chvíli v karanténě, připravena na slavnostní premiéru. "V polovině října už bude celá rodina připravena film o Karlu Gottovi oficiálně představit a do kin slavnostně uvést," dodala mluvčí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.