Premiéra muzikálu Děti ráje obrazem: Takhle to slušelo slavným. Nechyběla Brožová, Bohdalová, Plíšková s Hrdličkou a další

(zleva) Kateřina Brožová, Jiřina Bohdalová, Karolína Plíšková s Michalem Hrdličkou
(zleva) Kateřina Brožová, Jiřina Bohdalová, Karolína Plíšková s Michalem Hrdličkou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 10. 2021

Představení postavené na textech písní Michala Davida (61), Františka Janečka (77) a Zdeňka Bartáka (66) s ročním zpožděním ožilo. Ve čtvrtek se konala slavnostní premiéra muzikálu Děti ráje, kterou si nenechala ujít celá řada slavných tváří. A rozhodně se nenudily. Redakce ŽivotvČesku.cz přináší pohledem objektivu, jak to osobnostem showbyznysu na velkolepé události slušelo.

Představení se mělo v Kongresovém centru hrát už v loňském roce. Do plánů ale zasáhla pandemie koronaviru. A tak obnovená premiéra muzikálu, ve kterém se po dlouhých 18 letech sešli při herecké práci herci Lukáš Vaculík (59) a Sagvan Tofi (57), musela počkat do poloviny října.

Na legendární hity jako Pár přátel či Každý mi tě lásko závidí a další se museli těšit všichni, které premiéra zlákala. Herečka Jiřina Bohdalová (90) přišla se svým vnukem, Karolínu Plíškovou (29) vyvedl do společnosti Michal Hrdlička (32), s nímž si tenistka řekla své »Ano« v roce 2018. Zcela jasně se očekával příchod Martina Dejdara (56), který je v muzikálu obsazen jako alternace hlavní role. Hudební producent František Janeček dorazil skvěle naladěn.

Velkolepou událost si nenechala ujít ani Andrea Pomeje (33) v doprovodu partnera, mnohé zcela jistě potěšila přítomnost Kateřiny Brožové (53), které to neskutečně ve fialových šatech slušelo. Jak to na premiéře vypadalo, se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.